Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 11, 09:50

Apklausa gatvėje: vilniečiams sunkiai sekėsi prisiminti gerus prezidentės darbus

Prezidentei, kuri Seime antradienį dešimtą valandą pradeda skaityti savo ketvirtąjį metinį pranešimą, paskelbus metinį nuveiktų darbų sąrašą surengėme mini apklausą Vilniaus gatvėse, klausdami, kurie Dalios Grybauskaitės darbai buvo svarbiausi. Iš 30 vilniečių nė vienas negalėjo tiksliai prisiminti jokio svarbaus įvykio ar darbo ir tik supažindinti su sąrašu devyni išrinko iš jo, jų nuomone, svarbiausią darbą.
Dalia Grybauskaitė
Dalia Grybauskaitė / BFL/Vyginto Skaraičio nuotr.

Keturiems vilniečiams svarbiausia pasirodė įvesta sveikatos įstaigų vadovų rotacija. Po du kartus paminėtas politikų įtraukimas į galimai nelegaliai praturtėjusių asmenų sąrašą ir sugriežtinta atsakomybė už balsų pirkimą. Vienas apklaustasis tvirtino, kad svarbiausia buvo įvesta skaidresnė bankroto administratorių atranka.

Jei rimtai, tai nežinau, ką ji gero padarė. Gal sau kažką. Man nieko, – sakė vilnietis.

Du apskritai neigiamai įvertino prezidentės darbo metus. Šeši mano, kad vadovė dirbo teigiamai ir net 22 nežinojo ar neturėjo nuomonės.

„Prezidentė per daug rūpinasi savo asmenine reputacija. Ji bando užglaistyti praeitį, kažką nuslėpti. Jos įvardinti darbai yra geri, tačiau susidaro įspūdis, kad visa tai dėl jos reputacijos, o ne dėl žmonių. Per daug neigiamo konteksto jos darbuose. Galbūt ji dar galvoja apie politinę karjerą po prezidentavimo čia“, – tarptautinės teisės studentas Edvinas Labutis.

„Vilniaus balduose“ dirbantis Valdas Tamašauskas, apskritai teigiamai įvertino D.Grybauskaitės darbą ir pagyrė ją už kovą su neskaidriais politikais: „Svarbiausia, manau, kad politikai taip pat įtraukti į įtariamų neteisėtai praturtėjusių sąrašą. Tai kova su korupcija, ko jau seniai reikėjo.“

Dar vienas vilnietis, nenorėjęs savęs įvardyti, paklaustas, ką svarbiausio padarė prezidentė, atsakė: „Jei rimtai, tai nežinau, ką ji gero padarė. Gal sau kažką. Man nieko.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min