Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Apklausa: geriausia mama – tavo mama

Skaitymo valandėlė
Photos.com / Skaitymo valandėlė
Šaltinis: 15min
0
A A

Pusė (51%) Lietuvos gyventojų geriausia Lietuvos mama išrinktų savo mamą.

Tyrimų bendrovės „GfK CR Baltic“ visuomenės nuomonės apklausos metu Lietuvos gyventojai buvo klausiami, už kurią Lietuvos moterį jie atiduotų savo balsą, jei reiktų išrinkti geriausią Lietuvos mamą. Pusė apklaustųjų nedvejodami pasirinko savo mamą, dar 6% minėjo žmoną, močiutę, uošvienę arba kitą artimą moterį.

Penktadalis (22%) apklaustųjų kaip geriausias mamas minėjo garsias ir mylimas Lietuvos moteris. Tyrimo metu jų buvo paminėtos net 36. Dažniausia buvo minėtos Nomeda Marčėnaitė (5 % apklaustųjų) ir Edita Mildažytė (4%).

Paklausti, kokia, jų nuomone, būtų geriausia dovana mamai Motinos dienos proga, daugiau nei pusė (52%) apklaustųjų minėjo gėles. Tai pati populiariausia dovana. Antroje vietoje (37%) – vaikų apsilankymas, dėmesys, vaikų meilė. Rečiau buvo minėtos šios dovanos: sveikinimo žodžiai, dovanėlės buičiai palengvinti ar sveikatai stiprinti, bilietai į koncertą ar kitą renginį, rankų darbo dovanėlės ir kita.

Moterys, kurios pačios yra mamos, buvo klausiamos, kokias dovanas Motinos dienos proga joms pačioms patiktų gauti. Galima teigti, kad Lietuvos mamoms geriausia dovana yra vaiko meilė, apsilankymas, vaiko sveikata (51%). Rečiau buvo minėtos gėlės (40%) ar kitos dovanos.

Tyrimo metu buvo apklausta 15–74 metų įvairių regionų Lietuvos gyventojų. Iš viso apklausoje dalyvavo 519 žmonių.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min