2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2012 01 09

Apklausa: Prasčiausiai prezidento pareigas atliko Rolandas Paksas, mažiausiai kritikos tenka Daliai Grybauskaitei

Lietuvos didžiųjų miestų gyventojai mano, kad prasčiausiai prezidento poste dirbo Rolandas Paksas, o mažiausiai kritiškai vertina Dalia Grybauskaitė.
Prezidentūra
Prezidentūra / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Savaitraščio „Veidas“ užsakytos apklausos duomenimis, 55,4 proc. respondentų teigė R.Paksas prasčiausiai atliko prezidento pareigas ir darė daigiausia žalos Lietuvai. 2003 metais šis politikas iš šalies vadovo posto po apkaltos buvo pašalintas.

2010 metais mirusį Algirdą Mykolą Brazauską prasčiausiu ir daugiausia žalos valstybei dariusiu prezidentu sakė laikantys 25,8 proc. apklausos dalyvių. Valdą Adamkų kritiškai įvertino 11,8 proc. apklaustųjų.

Mažiausiai kritikos sulaukė dabartinės šalies vadovė Dalia Grybauskaitė. 2,6 proc. respondentų sakė manantys, kad ji iš prezidentų prasčiausiai atlieka savo pareigas ir daro Lietuvai daugiausiais žalos.

2 proc. teigė, kad visi prezidentai dirbo šauniai, 0,8 proc. respondentų nuomone, visi dirbo prastai.

Rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovė „Prime consulting“, atlikdama apklausą, sausio 2-4 dienomis apklausė 500 didžiųjų Lietuvos miestų gyventojų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min