Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 27d. 10:37

Apleistų ir neprižiūrimų pastatų savininkai mokės didesnius mokesčius

Pinigai
Pinigai

Kauno miesto savivaldybė kartu su seniūnijomis surinko bendrą pastatų sąrašą, kurie yra apleisti, neprižiūrimi, avarinės būklės. Paskutiniame miesto Tarybos posėdyje buvo pritarta tokiam sąrašui.

Informaciją apie apleistus pastatus bus perduota Valstybinei mokesčių inspekcijai, kuri administruos nekilnojamojo turto mokestį už 2010 metus. Apleistiems, neprižiūrimiems statiniams bus taikomas padidintas nekilnojamo turto mokesčio tarifas – 1 proc. Šis tarifas buvo nustatytas dar praėjusiais metais Tarybos sprendimu ,,Dėl 2009 ir 2010 metų nekilnojamojo turto mokesčio tarifų nustatymo“  2010 metams. Buvo patvirtinta, kad nekilnojamojo turto mokesčio tarifas– 0,9 proc. nekilnojamojo turto mokestinės vertės, išskyrus nenaudojamam, naudojamam ne pagal paskirtį, apleistam arba neprižiūrimam nekilnojamajam turtui, kuriam nustatytas didesnis tarifas, teigiama išplatintame pranešime.

Taryba taip pat priėmė protokolinį nutarimą, kuriuo įpareigojo Administraciją pateikti papildytą nenaudojamų, naudojamų ne pagal paskirtį arba neprižiūrimų patalpų ir statinių sąrašą su vizualizacija.

Kauno miesto savivaldybė ragina apleistų, neprižiūrimų pastatų savininkus, kuo skubiau imtis statinių tvarkymo darbų.

Temos: 1 Mokesčiai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min