Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 25d. 15:38

Aplinkos apsaugos komitetas pritarė referendumo dėl atominės elektrinės statybos iniciatyvai

Eitynių akimirka
Tomo Lukšio/BFL nuotr. / Eitynių akimirka

Balandžio 25 d. Aplinkos apsaugos komiteto posėdyje buvo pristatytas iniciatyvinės grupės kreipimasis į Seimo Aplinkos apsaugos komitetą dėl pritarimo iniciatyvai rengti referendumą dėl atominės elektrinės statybos Lietuvoje.

Jame prašoma išreikšti paramą iniciatyvai skelbti referendumą atominės elektrinės statybos Lietuvoje klausimu, tikintis, kad sprendimas statyti atominę elektrinę Lietuvoje bus priimtas tik gerai išdiskutavus visus visuomenei rūpimus klausimus ir gavus Tautos pritarimą šiam itin svarbiam valstybės ir Tautos gyvenimui ateityje projektui. Komiteto nariai pritarė iniciatorių kreipimuisi. Balsavimo rezultatai: 4-„už“, 0 -„prieš“, 1 „susilaikė“.

Taip pat posėdyje buvo svarstomas Seimo nutarimo projektas dėl „Lietuvos pažangos strategijos „Lietuva 2030“. Kadangi Strategijoje, nepaisant LR Trišalės tarybos, Aplinkos ministerijos ir kitų institucijų bei asociacijų pasiūlymų, praktiškai neatsispindi Jungtinių Tautų ir Lietuvos Nacionalinės darnaus vystymosi strategijų nuostatos, komitetas nusprendė siūlyti pagrindiniam komitetui grąžinti strategijos projektą iniciatoriams tobulinti.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min