2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Aplinkos ministerija imasi Hidrometeorologijos tarnybos vadovo paieškų

Aplinkos ministerija antradienį paskelbė konkursą Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos (LHMT) vadovo pareigoms užimti.
Hidrometeorologijos tarnyba
Hidrometeorologijos tarnyba / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Jeigu ieškote prasmingo ir kūrybiško darbo, puikiai išmanote inovacijas, turite viziją kaip atverti tarnybos sukauptus duomenis visuomenei ir nebijote iššūkių, kviečiu pretenduoti į šias pareigas“, – sako aplinkos ministras Simonas Gentvilas.

Ministerija nurodo, kad vadovas turės didinti įstaigos veiklos efektyvumą, plėsti meteorologinių ir hidrologinių duomenų atvėrimą, skatinant verslą ir mokslą jais naudotis, plėtojant savo verslą ir atliekant mokslinius tyrimus, šviesti visuomenę ir didinti jos informuotumą apie prisitaikymą prie klimato kaitos ir ekstremaliųjų reiškinių poveikį.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos vadovas skiriamas penkerių metų kadencijai su galimybe ją pratęsti dar penkeriems metams. Siūlomas atlyginimas – nuo 3,9 tūkst. eurų prieš mokesčius.

Kandidatų prašymai dalyvauti konkurse priimami per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą iki spalio 10-osios imtinai.

Anksčiau šias pareigas ėjo Kęstutis Šetkus, tačiau nuo rugpjūčio jis buvo paskirtas aplinkos viceministru. Šiuo metu LHMT laikinai vadovauja Vida Ralienė, iki šiol ėjusi pavaduotojos pareigas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min