Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aplinkos viceministras Almantas Petkus domisi, ką apie jį prezidentei surašė STT

Almantas Petkus
Aplinkos ministerijos nuotr. / Almantas Petkus
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį aplinkos viceministras Almantas Petkus kreipėsi į teisėsaugos ir kontrolės institucijas prašydamas suteikti visą apie jį surinktą medžiagą, galinčią kelti abejonių dėl jo einamų pareigų.

Taip viceministras reaguoja į šalies prezidentės Dalios Grybauskaitės pareiškimą apie  Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) jai pateiktą pažymą dėl galimai neskaidriai dirbančių viceministrų.

Teigiama, kad pažymoje minimas ir A.Petkus.

„Kadangi šiuo metu einu aplinkos viceministro pareigas, privalau imtis veiksmų, kad būtų išvengta galimai tikrovės neatitinkančių interpretacijų viešojoje erdvėje“, – sako A. Petkus.

Vadovaudamasis Asmens duomenų apsaugos, Korupcijos prevencijos ir Kriminalinės žvalgybos įstatymų nuostatomis, viceministras kreipėsi į teisėsaugos ir kontrolės institucijas prašydamas suteikti jam visą teisėtai surinktą informaciją, galinčią kelti pagrįstų abejonių dėl jo, kaip valstybės tarnautojo, darbo skaidrumo. 

Prašymai suteikti informaciją išsiųsti Specialiųjų tyrimų tarnybai, Generalinei prokuratūrai, Valstybės saugumo departamentui, Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai, Valstybinei mokesčių inspekcijai prie Finansų ministerijos ir Policijos departamentui prie Vidaus reikalų ministerijos.

A.Petkaus kandidatūra buvo svarstoma „Tvarkos ir teisingumo“ partijai sprendžiant, ką skirti aplinkos ministru vietoj į Europos Parlamentą dirbti išvykstančio Valentino Mazuronio.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min