Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 18, 10:59

Aplinkosaugininkai pradėjo tyrimą dėl gaisro Aukštkiemių gyvenvietėje

Trečiadienio vakarą Klaipėdos Aukštkiemių gyvenvietės pusėje kilus gaisrui, į įvykio vietą, gavę pranešimą, iškart nuvyko ir Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos valdybos pareigūnai, pranešė Aplinkos apsaugos departamentas.
Kadras iš atviraklaipeda.lt vaizdo medžiagos
Kadras iš atviraklaipeda.lt vaizdo medžiagos
Temos: 2 Klaipėda Gaisras

Aplinkosaugininkams nuvykus į nurodytą vietą, ties Aukštkiemių g. 21, matėsi atvira liepsna deganti UAB „Virginijus ir ko“ įmonės aikštelė. Vietoje dirbo ugniagesiai, kurie operatyviai užgesino gaisrą.

„Pirminiais duomenimis sudegė apie 5 tonos plastiko atliekų – netinkamos perdirbti šienainio plėvelės. Ugniagesiams užgesinus gaisrą, gaisro gesinimo vanduo rinkosi vietoje ir nenutekėjo“, – sakė Klaipėdos valdybos viršininkė Ramunė Lukaševičienė.

R.Lukaševičienė informavo, kad iškvietus Aplinkos apsaugos agentūros laboratoriją buvo paimti mėginiai oro užterštumui įvertinti.

Aplinkiniai gyventojai buvo informuoti, kad dėl galimos oro taršos vengtų buvimo lauke bei užsidarytų langus.

Tolimesnį tyrimą atliks Klaipėdos aplinkos kokybės kontrolės skyrius, taip pat bus nustatomas sudegusių atliekų kiekis bei vertinama galimai aplinkai padaryta žala.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min