15min be reklamos
2022 12 05, 14:26

Aplinkosaugininkų konfiskuotos neteisėtai laikomos meškos išvežtos į rezervatą Vokietijoje

Aplinkos apsaugos departamento (AAD) pareigūnų konfiskuotos neteisėtai laikomos dvi rudosios meškos išvežtos į meškų ir vilkų rezervatą Švarcvalde, Vokietijoje, pirmadienį pranešė departamentas.
Aplinkosaugininkų konfiskuotos neteisėtai laikomos meškos išvežtos į rezervatą Vokietijoje
Aplinkosaugininkų konfiskuotos neteisėtai laikomos meškos išvežtos į rezervatą Vokietijoje / Aplinkos apsaugos departamento nuotr.
Temos: 1 Meška

Pasak pranešimo, meškos konfiskuotos iš neteisėtai gyvūnus laikiusio Raubonių parko. Kaip nustatėp pareigūnai, meškos parke buvo laikomos ir eksponuojamos nesilaikant teisės aktų reikalavimų ir neturint privalomų dokumentų.

Meškų pervežimo operacijoje kartu su AAD pareigūnais dalyvavo specialistai iš Alternatyvaus vilkų ir lokių rezervato Švarcvalde, Lietuvos zoologijos sodo, Gyvūnų globėjų asociacijos, Gyvūnų teisių ir apsaugos organizacijos ir Valstybinės miškų urėdijos Telšių regioninio padalinio. Jos į Vokietiją išvežtos lapkričio 30 dieną.

„Itin svarbu, kad meškos rezervate turės puikias gyvenimo sąlygas ir galimybę gyventi kaip laukinėje gamtoje. Gyvūnai galės laisvai judėti net septynių hektarų miško teritorijoje“, – pranešime cituojama Gamtos išteklių kontrolės skyriaus vedėja Jolita Matulevičienė.

Pasak jos, meškų ir vilkų rezervatą Vokietijoje meškų patelės pasiekė gruodžio 2 dieną.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie 15min