2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2015 12 13

„Aras“ už paaukotas lėšas įsigys penkias neperšaunamas liemenes

Po akcijos socialiniuose tinkluose, policijos antiteroristinių operacijų rinktinė „Aras“ sulaukė beveik 10 tūkst. eurų gyventojų paramos, už juos bus perkamos neperšaunamos liemenės.
„Aras“ ir pasieniečiai parodė kaip šturmuojamas laivas
„Aras“ / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.
Temos: 1 ARAS

„Turbūt daugiau nebus, nes suma jau keletą dienų nedidėja. Už šiuos pinigus „Aras“ pirks liemenes, išeina penkios“, – BNS sakė Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vadovas Ramūnas Matonis.

Anot jo, viena liemenė kainuoja kiek daugiau nei 1,8 tūkst. eurų, jas tikimasi nupirkti dar gruodį.

Atnaujinant pareigūnų inventorių, policija taip pat perka apie pusę tūkstančio naujų neperšaunamų ryškiaspalvių liemenių. Liemenės, anot R.Matonio, bus įsigytos artimiausiu metu ir išdalytos patruliams šalies regioniniuose policijos komisariatuose.

Centriniame viešųjų pirkimų portale nurodoma, kad sutartis dar spalio pradžioje sudaryta su įmone „Arveka“, planuojama pirkinio vertė – 450 tūkst. eurų.

„Planuojame 500 vienetų neperšaunamų liemenių – jos yra pigesnės, nei „Aro“. Bet tiek pinigų, kiek numatyta, tikrai nereikės – įsivaizduojame, kad reikės dvigubai netgi mažiau, nes numatyta maksimali suma“, – sakė R.Matonis.

Akcija, skirta paremti „Arui“, socialiniame tinkle „Facebook“ inicijuota lapkričio pabaigoje po to, kai rinktinės vadovas Viktoras Grabauskas viešai pareiškė, kad „ Aras“ teturi 25 liemenes, kurioms dar galioja garantija ir kurias galima dėvėti.

Stiprinant vidaus saugumą, kitų metų biudžeto projekte tam papildomai numatyta apie 10 mln. eurų, iš jų vidaus reikalų sistemai teks 7,7 mln. eurų, kitoms institucijoms – per 2 mln. eurų.  

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min