TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Architektas Audrys Karalius traukiasi iš „Romuvos“ valdybos pirmininko pareigų

Karalius vyliasi, jog iš kino teatrą uzurpavusių verslininkų ištrūkusi „Romuva“ ilgainiui taps visuotiniu traukos centru.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Karalius vylėsi, jog iš kino teatrą uzurpavusių verslininkų ištrūkusi „Romuva“ ilgainiui taps visuotiniu traukos centru.
Šaltinis: 15min
0
A A

Taikiomis protesto akcijomis legendinį Kauno centre esantį kino teatrą bandęs gaivinti architektas ir visuomenės veikėjas Audrys Karalius traukiasi. Praėjusį ketvirtadienį didžiąją dalį„Romuvos“ akcijų turinčios Kauno savivaldybės administracijos direktoriui kaunietis įteikė atsistatydinimo pareiškimą.

Kino teatro „Romuva“ valdybos pirmininko pareigas A.Karalius turėtų eiti iki liepos 18 dienos. Praėjusių metų pabaigoje iš kino teatro pasitraukė ir direktorės pareigas ėjusi Ilona Jurkonytė.

Prieš beveik dvejus metus pradėjus rengti taikias akcijas „Su kava – už Romuvą!“, ilgainiui nuo jokios veiklos nevykdžiusio kino teatro valdymo buvo nušalintas nė 20 proc. akcijų nevaldęs Ramūnas Šalūga. Skelbusi, jog kino teatras bus grąžintas kauniečiams, Kauno miesto valdžia ketino „Romuvoje“ įsteigti nekomercinio kino ir kultūros centrą.

„Kadangi Kauno savivaldybės administracija be jokių konkrečių ir man žinomų motyvų liovėsi remti strateginį sumanymą įkurti „Romuvoje“ nekomercinio kino ir kultūros centrą ir, kadangi šio projekto įgyvendinimą Kauno savivaldybės administracija, kaip didysis akcininkas, yra iš esmės sustabdžiusi, bet nepaaiškinusi man, to projekto vystytojui, jokių projekto stabdymo motyvų ir nepareiškusi jokios konstruktyvios kritikos valdybos strateginio projekto atžvilgiu, aš nebematau racionalios ir logiškos prasmės toliau eiti UAB kino teatro „Romuva“ valdybos pirmininko pareigų, todėl atsistatydinu ir iš valdybos pirmininko, ir iš valdybos nario pareigų“, – atsistatydinimo pareiškime šio sprendimo motyvus aiškino A.Karalius.

Kauno miesto savivaldybė oficialios pozicijos šiuo klausimu dar nepareiškė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Audrys Karalius

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min