Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Architekto nuotraukose – kolegos

PavadinimasArchitekto G.Balčyčio modeliais tapo jo kolegos
A.Koroliovo nuotr. / PavadinimasArchitekto G.Balčyčio modeliais tapo jo kolegos
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

60 architektų – tiek kolegų portretų padarė architektas Gintaras Balčytis. Jo paroda „Kolegos“ pristatoma Kauno architektų namuose.

Fiksuoti savo kolegas G.Balčytis pradėjo seniai, dar neturėdamas minties eksponuoti savo kūrinius. Tačiau ilgainiui gerų nuotraukų daugėjo ir pomėgis išsirutuliojo į globalesnius dalykus. Apsiriboti tik paroda, kuri pradėjo veikti šeštadienį, G.Balčytis neketina. Jo planuose – fotografijų albumas, kuriame būtų ne tik gerai pažįstamų, Kauno, Vilniaus architektų, bet ir už Lietuvos ribų dirbančių, tačiau su Lietuva kilme susietų, šios profesijos atstovų portretai.

Pats G.Balčytis – tikras kaunietis, čia jis ir gimė. 1985 metais jis baigė Vilniaus inžinerinio statybos instituto Architektūros fakultetą. Iki 1992 metų dirbo architektu Žemės ūkio projektavimo institute, nuo 1994-ųjų – architektų biure „Dviejų grupė“. 2005–2008 metais G.Balčytis vadovavo Lietuvos architektų sąjungos Kauno skyriui. Tarp jo suprojektuotų pastatų – gyvenamieji namai, daugiabučiai, architektas taip pat rengia idėjinius projektus.

Išvysti G.Balčyčio fotografijų parodą „Kolegos“ Kauno architektų namuose (Vilniaus gatvė 22) bus galima iki kovo 19 dienos.

Temos Paroda
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min