Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Artėjant deklaravimo pabaigai – sukčių pinklės patikliems

Uostamiestyje gyventojai pradėjo deklaruoti pajamas.
Ginos Kubiliūtės/15min.lt nuotr. / Baigiantis pajamų ir turto deklaravimo terminui suaktyvėjo sukčiai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija perspėja gyventojus būti budrius – baigiantis pajamų ir turto deklaravimo terminui suaktyvėjo sukčių bandymai išgauti gyventojų asmens ir bankų sąskaitų duomenis prisidengiant mokesčių inspekcijos vardu.

„Klaipėdos AVMI primena, kad jos darbuotojai neskambina mokesčių mokėtojams dėl neva grąžintinų permokų ir neprašo nurodyti banko sąskaitos duomenų, – gyventojus perspėja Klaipėdos AVMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Edita Cibienė. – Įtarę kažką negero, Klaipėdoje, Palangoje, Skuode į mokesčių inspekciją kreipėsi gyventojai ir pranešė sulaukę panašių skambučių. Mokesčių inspektoriais prisistatę asmenys esą kalba apie galimybę susigrąžinti susidariusias permokas ir reikalauja tučtuojau atvykti į mokesčių inspekciją, o jei nėra galimybės atvykti nedelsiant, prašoma nurodyti banko sąskaitos duomenis. Apie bandymus tokiu būdu sukčiauti mokesčių inspekcija gyventojus yra perspėjusi ne kartą“.

Klaipėdos AVMI pažymi, kad mokesčių permokos yra grąžinamos tik iki numatyto termino – šiemet – gegužės 2 d.  – pateikus prašymą arba deklaraciją VMI, ir primygtinai rekomenduoja, sulaukus panašaus pobūdžio skambučių, jokiu būdu nesuteikti prašomos informacijos, o apie skambutį pranešti teisėsaugos institucijoms arba VMI prie FM pasitikėjimo telefonu 1882.

Klaipėdos AVMI taip pat primena, kad visą informaciją apie pateiktas deklaracijas gyventojai gali rasti prisijungę prie Elektroninio deklaravimo sistemos adresu https://deklaravimas.vmi.lt. Be to, mokesčių deklaravimo ir sumokėjimo klausimais visą informaciją galima sužinoti VMI Mokesčių informacijos centro telefonu 1882, VMI interneto svetainėje, taip pat socialiniame tinkle „Facebook“ esančiame Elektroninio deklaravimo sistemos profilyje http://www.facebook.com/e.deklaravimas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min