Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 13d. 14:06

Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo dienai į Vilniaus televizijos bokštą iškelta Trispalvė

Vėliavos pakėlimas TV bokšte
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Vėliavos pakėlimas TV bokšte

Ketvirtadienio popietę į Vilniaus televizijos bokštą buvo iškelta Trispalvė. Ji pakelta artėjančio valstybės atkūrimo 30-mečio proga.

„Vasario 16-oji – ypač svarbi data kiekvienam mūsų šalies gyventojui. Tai mūsų istorija, modernios valstybės kūrimo pamatas, pasididžiavimas ir drauge milžiniškas įsipareigojimas saugoti ir puoselėti tai, kas tikra ir nepalaužiama, – mūsų visų laisvę. Jau trečią kartą susirinkome šioje simbolinėje vietoje – prie Televizijos bokšto, kur žmonės, aukodami savo gyvybes, gynė Nepriklausomybę ir tautiškumą. Susirinkome atiduoti pagarbos kovotojams ir pratęsti prasmingų tradicijų. Vėliavos iškėlimas – tai būdas pasakyti, kad didžiuojuosi ir tikiu savo šalimi. Tai sustiprina vienybės jausmą, įkvepia kurti Lietuvai ir džiaugtis jos pasiekimais“, – sakė premjeras S.Skvernelis.

Vyriausybės vadovas sakė tikįs, kad šimtai tūkstančių žmonių, kaskart matydami virš sostinės plazdančią Trispalvę, jaus pasididžiavimą savo šalimi ir jos istorija.

Vilniaus televizijos bokšte keliamos vėliavos dydis yra 18x30 m, bendras plotas 540 kv. metrų. Vėliavos pakėlimo aukštis – 150 metrų, o kėlimo laikas – apie 15 min.

Trispalvė ant Vilniaus televizijos bokšto pirmą kartą iškelta 2018 m. vasario 15 dieną ir nuo tada keliama Vasario 16-osios, Kovo 11-osios ir Liepos 6-osios švenčių progomis.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min