TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Artūras Paulauskas tiki antruoju turu, o valstybės problematiką laiko kritine

Artūras Palauskas
B.Barausko/BFL nuotr. / Artūras Palauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kandidatas į šalies Prezidentus Artūras Paulauskas šiandien pristatė savo rinkimų štabą. Kandidatui talkins kelios dešimtys bendraminčių.

Štabo vadovu paskirtas Seimo narys Viktoras Fiodorovas, o komunikacijos bei organizaciniais klausimais konsultuos prof. Renaldas Gudauskas, Gediminas Vagnorius, Vidmantas Žiemelis ir kiti.

Noriu tikėti, kad šie rinkimai atneš daug naudos visai valstybei

Anot Artūro Paulausko, Lietuvai būtinos esminės permainos, nes susiklosčiusi situacija yra pavojinga šalies saugumui. „Prieš daugiau nei dvi dešimtis metų buvau tarp tų, kurie kūrė teisingumo pagrindus Lietuvoje. Spaudžiami sovietų, negaudami algos, dirbome tam, kad Lietuva taptų demokratine, laisva, stabiliai ir teisingai funkcionuojančia valstybe.

Deja, bet per paskutinius penkerius metus teisingumo vykdymas tapo tik skambiais žodžiais, o valstybė buvo skaldoma, siekiant patenkinti asmeninius interesus, kurie jau kelia grėsmę valstybės pamatams. Tokia situacija yra kritinė ir tikrai netoleruotina. Tad apsisprendžiau dalyvauti, nes tikiu kitokia Lietuva, tikiu valstybe, veikiančia demokratiniais principais, tikiu, kad stabilumas ir teisingumas yra tai, ko žmonės labiausiai pasigedo per penkerius metus. Nebegaliu žiūrėti į nuskurdintus senjorus, nesaugiai besijaučiantį jaunimą ir suskaldytą visuomenę. Tikiu, kad galiu tai pakeisti“, – sakė kandidatas į Prezidentus.
 
A. Paulausko teigimu, kai kurie rezonansiniai tyrimai bei tam tikras politikų elgesys paskutiniu metu tik patvirtino, kad šalies teisingumo principams suduotas milžiniškas smūgis. 
 
Pasak jo, teisingumo ir šalies stabilumo temos bus vienos iš pagrindinių jo rinkimų kovoje. „Noriu tikėti, kad šie rinkimai atneš daug naudos visai valstybei. Tad tikiu efektyvia, idėjų ir diskusijų pagrindu grįsta rinkimų kova. Asmeniškai esu apsisprendęs dalyvauti tik Prezidento rinkimuose, nesiblaškyti tarp sąrašų, nes tikiu, kad daugiausia galiu nuveikti Lietuvos labui. Sveikinu kiekvieną kandidatą, nes esu tikras, kad tik konkurencija lemia geresnius rezultatus. Tad antrasis turas – tikrai įmanomas“, – sakė jis.
 
A. Paulauskas teigė šiuo metu vedantis derybas su viena Europos politinių kampanijų ekspertų grupe, prisijungsiančia organizuojant jo rinkimų kampaniją. O reklamos, žiniasklaidos planavimo ir kitas paslaugas teiks tarptautinės patirties turinčios vietos bendrovės.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min