Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Artūras Zuokas elgetoms pinigų neduoda ir tą patį ragina daryti vilniečius

Elgetaujantis klaipėdietis Sigitas tikina kadaise vadovavęs stambiai kompanijai, stačiusiai kelius.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Elgetaujantis klaipėdietis Sigitas tikina kadaise vadovavęs stambiai kompanijai, stačiusiai kelius.
Šaltinis: Žinių radijas
0
A A

Vilniaus miesto metas Artūras Zuokas tikina, kad jis niekada neduoda grynųjų pinigų elgetoms. Taip turėtų elgtis ir sostinės gyventojai bei svečiai. Kitokiu atveju, jų lauks nuobaudos.

„Paskutiniu metu girdžiu daugiau nusiskundimų, kad Vilniaus mieste padaugėjo žmonių, kurie ne tai, kad prašo, bet raikalauja išmaldos arba pinigų. Jeigu neduodi, jie tada pradeda tave keikti ir vos ne priekabiauti“, – sako A.Zuokas.

Sostinės meras atkreipia dėmesį, kad žmonės, kurie duoda pinigų elgetaujantiems asmenims, nesilaiko  prieš keletą metų Vilniaus miesto tarybos nustatytos tvarkos.

„Vilniaus miesto taryba prieš keletą metų yra priėmusi tvarką, kad Vilniaus mieste duoti grynųjų pinigų elgetaujantiems arba prašantiems gatvėje negalima. Už tai jūs galite gauti nuobaudą. Elgetaujantiems išmaldos galima prašyti tik prie bažnyčių, nes pačios bažnyčios prisiima atsakomybę už savo parapijiečius“, – „Žinių radijo“ laidoje „Prie pietų stalo“ sakė A. Zuokas.

„Noriu priminti visiems vilniečiams ir miesto svečiams, kad Vilniaus mieste duoti grynus pinigus elgetaujantiems arba prašantiems gatvėje negalima. Pirma bauda – 10 Lt.  Vėliau gali būti ir didesnė. Aišku, mūsų tikslas nėra bausti“, – kalba Vilniaus meras.

„Mūsų tikslas – parodyti, kad nei policija, nei miesto valdžia šitos problemos neišspręs, jeigu jūs duosite grynuosius pinigus. Turi išnykti grynieji pinigai miesto gatvėse. Tada tas žmogus bus priverstas dėti pastangas: bendrauti su socialinėmis tarnybomis, labdaros organizacijomis ir keisti savo gyvenimą“, – tikina A.Zuokas.

Visą laidos įrašą galite išgirsti čia.

Žinių radijas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min