Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Artūras Zuokas: medikai tiksliai nežino mano negalavimų priežasčių

Artūras Zuokas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Artūras Zuokas tvirtina dirbantis ir ligoninės palatoje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus meras Artūras Zuokas, leisdamas laiką Santariškių klinikų palatoje, nenuobodžiauja. Jis teigia intensyviai dirbantis ir toliau, skirtumas tik tas, kad tai jis daro gulėdamas lovoje ir bendraudamas telefonu bei internetu. O medikai kol kas tiksliai negali atsakyti, kas lėmė, kad A.Zuokas praeitą savaitę net du kartus atsidūrė ligoninės palatoje.

Pirmadienio pavakarę paklaustas, kaip jaučiasi, A.Zuokas 15min.lt atsakė, kad gerai ir laukia rytojaus. „Medikai greičiausia laikys iki ryto, nes turi kažkokius tyrimus baigti ir tik rytoj ryte paleis“, – žvaliu balsu kalbėjo sostinės meras.

A.Zuokas neslėpė, kad medikai kol kas negali tiksliai atsakyti, kokios priežastys net du kartus per savaitę jį paguldė į ligoninės lovą. „Medikai sako, kad neaišku kodėl ir kaip, neranda priežasties, kas sukėlė tokią organizmo reakciją. Pagrindinė priežastis – apsinuodijimas maistu, kuris sukėlė ir kitas neigiamas reakcijas organizme. Bet atlikus tyrimus atrodo, kad viskas organizme veikia gana gerai, todėl kaip ir neranda priežasčių, kodėl taip atsitiko“, – sakė meras.

15min.lt primena, kad pirmą kartą praeitą savaitę Santariškių klinikų reanimacijoje A.Zuokas atsidūrė antradienį. Trečiadienį vos išleistas iš ligoninės meras jau pirmininkavo miesto tarybos posėdyje, o penktadienį vietoj numatyto „Kritinės masės“ renginio, kur planavo pasivažinėti dviračiu, jis vėl buvo priverstas kreiptis į medikus.

„Daktarai ir sako, kad gal sutapo įvairios aplinkybės. Buvo apsinuodijimas, į kurį organizmas reagavo. Gal ir darbo krūvis buvo didesnis, galbūt dar kažkokios aplinkybės sukėlė netikėtą organizmo reakciją“, – pasakojo meras.

Tačiau darbo tempo jis teigė neketinantis mažinti. „Šįryt konsiliumo metu kalbėjomės su gydytojais ir jie klausė, kada jiems išleidus mane iš ligoninės aš eisiu į darbą. Aš ir atsakiau – po valandos. Bet aš pabrėžiau, kad nevaikštau į darbą, aš tiesiog taip gyvenu, toks mano gyvenimas. Nejaučiu, kad darbas man yra kaip pareiga, prievolė, kad turiu ateiti į darbą 8 val. ir išeiti 17 val. Man darbas nekelia nepatogumų bendrąja prasme. Aš ir palatoje turėjau darbinių susitikimų, dirbu ir man tas patinka“, – tvirtino sveikstantis meras.

A.Zuokas teigė itin mėgstantis Konfucijaus frazę, kad tereikia pasirinkti mylimą darbą ir niekada neteks atostogauti. Todėl jis pasakojo dirbęs ir ligoninės palatoje – susitikinėjęs su savivaldybės darbuotojais, bendravęs internetu bei telefonu. „Nusiunčiau savivaldybės administracijos direktoriui ir Socialinių reikalų departamento vadovui Sveiko miesto biuro ir Vilniaus visuomenės sveikatos biuro pertvarkymo gaires, kurias parengiau sekmadienį. Taip pat pateikiau laiško, kurį siunčiame Maskvos merui dėl galimo susitikimo ir kitų bendrų reikalų, pataisymus“, – darbus dėstė A.Zuokas.

Meras pažadėjo darbe būti jau antradienį. Esą jeigu medikai jį išleis iki 9 val. ryte, tai po dviejų valandų jis jau turėtų būti savivaldybėje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min