Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Artūras Zuokas nedegina tiltų su LiCS

Artūras Zuokas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Artūras Zuokas
Šaltinis: 15min
0
A A

Netrukus naują pirmininką rinksiančios Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) Šilutės skyrius pareiškė, kad geriausiai partijai vadovautų buvęs jos pirmininkas, Vilniaus meras Artūras Zuokas. „Aš nesakau ne“, – 15min.lt sakė sostinei vadovaujantis politikas.

LiCS Šilutės skyrius pirmadienį išplatino pranešimą, kuriame pareiškė kreipęsis į liberalcnetristų vadovybę, ragindamas partijos pirmininką Gintautą Babravičių ir politinės jėgos valdybą pakviesti buvusį LiCS vadovą A.Zuoką atstatyti narystę partijoje bei dalyvauti gegužę įvyksiančiuose partijos pirmininko rinkimuose. „Esant pono A.Zuoko sutikimui, skyrius keltų jo kandidatūrą LiCS suvažiavime“, – teigiama pranešime.

2009 metų pavasarį vykusiame LiCS suvažiavime šešerius metus partijai vadovavęs A.Zuokas pranešė nebeketinantis siekti posto dar vienai kadencijai. Praėjusiųjų metų birželį A.Zuokas pareiškė paliekantis liberalcentristus ir įsteigiantis visuomeninį judėjimą „Taip“.

Kalbėdamas su 15min.lt A.Zuokas tvirtino prieš artėjantį suvažiavimą sulaukęs ne vieno LiCS skyriaus atstovų skambučio ir klausimų, ar sutiktų grįžti prie partijos vairo. „Šilutės skyrius kreipėsi į partijos vadovybę, tad dabar ji turėtų apsispręsti. Aš lauksiu liberalcnetristų valdybos nuomonės. Kadangi tokios pozicijos laikosi ne vienas LiCS skyrius, aš pratęsiu diskusiją šiuo klausimu“, – sakė politikas.

Miesto vadovas pabrėžė su buvusiais partiečiais palaikantis darbinius ir draugiškus santykius. „Kalbant apie vienybę... Na, toks sprendimas, žinoma, būtų įdomus“, – pridūrė jis.

Apie galimą A.Zuoko sugrįžimą į partiją liberalcentristų vicepirmininkas Algis Čaplikas vasario mėnesį kalbėjo taip: „Jis pasirinko savo kelią, išdavė mus, paliko partijai daug skolų, beveik 2,5 mln. litų, pavaidino nepartinį. Kai jis sugalvos grįžti į partiją, gal partija ir priims".  A.Čaplikas ketina dalyvauti LiCS pirmininko rinkimuose.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min