Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 23d. 22:43

Artūro Zuoko atostogų planuose – kelionė automobiliu ir buriavimas

Agnė Zuokienė ir Artūras Zuokas
Luko Balandžio nuotr. / Agnė ir Artūras Zuokai per atostogas paminės savo santuokos dvidešimtmetį.

Vilnius kelioms savaitėms liko tik su laikinuoju meru. Artūras Zuokas nusprendė išeiti atostogų. Tačiau jis savo atostogų nevadina poilsiu – jos esą labiau primins aktyvų keliavimą.

Sostinės mero atostogos tęsis iki rugpjūčio 10 dienos. „Su šeima planuoju atostogauti. Tik gal netinka žodis atostogauti, geriau pavadinkime – keliauti“, – prieš atostogas sakė A.Zuokas.

Šiemetinės atostogos merui ypatingos – per jas Zuokų šeima ketina paminėti net dvi ypatingas progas. „20 metų santuokos jubiliejus bus, tad kažkaip norisi paminėti. Juolab, kad dukra baigė mokyklą ir išvažiuoja studijuoti į užsienį. Esame sutarę, kad visa šeima turėtų kurį laiką praleisti kartu prieš tuos didžiulius pasikeitimus, kurie ateina artimiausiu metu į mūsų šeimą“, – kalbėjo meras.

Tiesa, tikslių atostogų planų A.Zuokas neatskleidė – esą į egzotiškus kraštus jie netrauks, šiek tiek ketina pakeliauti automobiliu, galbūt įsikurti kur prie jūros ir paburiuoti.

Prieš pradėdamas atostogauti A.Zuokas dar spėjo susitikti su Palermo meru Leoluca Orlando ir pasirašyti bendradarbiavimo sutartį tarp Vilniaus ir šio Italijos miesto. Tuoj po to ir prasidėjo Zuokų atostogos, kaip galima spėti, būtent šioje Pietų Europos šalyje.

Pernai A.Zuokas tvirtino, kad jam atostogų nereikia, nes dirba darbą, kuris jam patinka, tad per atostogų metu tik pakeičia aplinką ir dirba toliau. Esą toks pasitraukimas iš įprastos darbo aplinkos labai reikalingas strateginiams planams, analizėms, gilesniam pasigilinimui, skaitymui ir planų kūrimui. O kadangi Lietuvoje ramybės nedaug, tenka keliauti į svečias šalis, kur atsiranda laiko ir pasiplaukiojimui jachta.

Vilniaus mero pareigas kol kas laikinai eina vicemeras Romas Adomavičius. Kitas vicemeras – Jaroslavas Kaminskis – jau atostogauja, jo atostogos, prasidėjusios liepos 18-ąją, tęsis iki 26-osios. Jonas Pinskus atostogauti planuoja rugpjūčio 6-10 dienomis ir pirmąją rugsėjo savaitę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min