Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 8d. 22:34

Artūro Zuoko partija pristatė pirmuosius kandidatus į merus

15min studijoje – Artūras Zuokas
Luko Balandžio / 15min nuotr. / 15min studijoje – Artūras Zuokas

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) šeštadienį vykusiame partijos tarybos posėdyje patvirtino kandidatus į merus bei Savivaldybių tarybas ateinančiais metais vyksiančiuose Savivaldybių tarybų rinkimuose, taip pat rinkiminę Savivaldybių tarybų rinkiminę programą, rašoma pranešime spaudai.

„Lietuvos laisvės sąjungai šie rinkimai labai svarbūs, patvirtinome kandidatus į merus ir miestų Tarybas. Labai didžiuojuosi šia komanda, nes kandidatai stiprūs, veiklūs ir jau darbais yra įrodę, kad gyventojų gyvenimas jų miestuose tikrai gali pasikeisti. Visi matome, kaip pasikeitė Švenčionys, Visaginas, Pakruojis – rezultatai kalba patys už save. Todėl mūsų kandidatai pasiryžę deramai atstovauti savo miestų gyventojams ir toliau“, – posėdžio metu sakė partijos Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) pirmininkas Artūras Zuokas.

Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai) tarybos posėdžio metu patvirtinti pirmieji kandidatai į merus dešimtyje Lietuvoje miestų: Švenčionių – Rimantas Klipčius, Visagine – Dalia Štraupaitė, Prienų – Algis Marcinkevičius, Kaišiadorių – Rita Gliaudelienė, Kelmės – Kęstutis Bilius, Ukmergės – Leonardas Nugaras, Pakruojo – Saulius Gegieckas, Rokiškio – Valius Kazlauskas, Širvintų – Vidmantas Mateika.

Vilniuje į merus kandidatuos partijos pirmininkas Artūras Zuokas, apie savo sprendimą jau paskelbęs ketvirtadienį.

Iš viso Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai) partijos nariai kandidatuos 28 Lietuvos miestuose ir rajonuose.

Partijos taryba įgaliojo valdybą tikslinti kandidatų sąrašus ir priimti galutinius sprendimus dėl jų kandidatavimo Savivaldos rinkimuose. Valdyba artimiausiu metu patvirtins ir likusius kandidatus į merus.

Šiuo metu Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) vienija virš 4 tūkst. narių ir simpatikų visoje Lietuvoje. Turi 3 merus bei 4 vicemerus Lietuvos savivaldybėse. 47 partijos atstovai dirba ir atstovauja visuomenę 27 savivaldybėse.

Lrt.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie 15min