Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2022 sausio 7d. 08:00

Arūnas Valinskas: Mylime viso pasaulio vaikus, tik ne savus!

Arūnas Valinskas Tik prenumeratoriams
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Arūnas Valinskas
Prieš pat Naujuosius metus, kai jau atrodė, kad visos politinės bėdos bent laikinai baigia ištirpti su dabar jau pernykščiu sniegu, lygioje vietoje kilo skandalas, kurio esmę galima nusakyti keliais žodžiais: politikai susipliekė besivaržydami, kuris labiau myli vaikus. Ne tik savus. Visus.

Po Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko Lauryno Kasčiūno pasisakymo vienoje televizijos laidoje prasidėjo kaltinimai vos ne grįžimu į viduramžius ir vaikų vergovės atgaivinimu.

Priminsiu, kad toje laidoje buvo diskutuojama apie tebesitęsiančią migrantų krizę Lietuvos pasienyje su Baltarusija. Kai buvo užsiminta apie vis labiau blogėjančias neįleidžiamų migrantų, ypač jų vaikų, gyvenimo sąlygas pasienyje, L.Kasčiūnas rėžė tiesiai šviesiai: „Dėl vaikų – turėkime galvoje, kad kultūroje, iš kurios atvyksta tie žmonės, vaikų vertė jokiu būdu nėra didelė. Jie jais prisidengia ir manipuliuoja, dažnai šioje vietoje jie taip pataiko ant mūsų jautrumo.“

Va tada ir prasidėjo. Visi, kas netingi, puolė deklaruoti ir demonstruoti savo meilę bendražmogiškoms vertybėms ir meilę visiems pasaulio vaikams. Gal tik išskyrus tuos, kurie gyvena Lietuvoje, nes abstrakti atjauta viso pasaulio vaikams nekainuoja nieko, o konkretūs darbai ir įstatymai savos šalies mažiesiems piliečiams ginti jau reikalauja realių pastangų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai: 16

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

08:08
20:36
01:37

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min