Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 20d. 08:24

Arūnas Valinskas po velnių pasiuntė ir etikos sargus

Ar Inga Valinskienė įsikurs greta Seimo pirmininko poilsio kambario?
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Ir tapę politikais Valinskai nuo scenos nenulipa.

Seimo vedėjo Arūno Valinsko įžūlumas ir pasipūtimas – beribiai. „Prisikėlėlis“ ne tik žemina kitaip galvojančius, bet ir jau viešai ėmė keikti savo kolegas Seimo narius.

„Velniop tą Salamakiną! Dainavom ir dainuosim.“ Tokį A.Valinsko pareiškimą, adresuotą Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkui Algimantui Salamakinui, praėjusį savaitgalį išgirdo Utenos kultūros centre vykusio renginio dalyviai. Į Uteną Seimo pirmininkas garbingai atlydėjo dainuoti savo žmoną Seimo narę Ingridą Valinskienę, rašo „Lietuvos rytas“.

Valinskų šeima pasirodė Utenos rajono neįgaliųjų draugijos 20-mečiui skirtame renginyje, nors keli šimtai žmonių čia labiausiai laukė Radži koncerto. Šis kažkodėl neatvyko. Vis dėlto susirinkusiuosius palinksmino ne tiktai keli vietos liaudiškos muzikos ansambliai, bet ir per Seimo rinkimus Utenos vienmandatėje apygardoje ne itin sėkmingai kandidatavusi I.Valinskienė.

Tiesa, keletą dainų pagal įrašą sudainavusi politikos naujokė buvo ne pagrindinė to vakaro žvaigždė. Čia švytėjo A.Valinskas, žmoną į renginį pristatęs tarnybiniu limuzinu.Užkopęs į sceną Arūnas Valinskas išrėžė save liaupsinančią kalbą ir pažadėjo Utenos rajono neįgaliesiems padovanoti tūkstantį litų.

Vietos valdžia tvirtino nieko nežinojusi, kad atvyks vienas iš trijų svarbiausių šalies pareigūnų, ir buvo užklupta visai netikėtai. Mat aukšto rango oficialūs asmenys iki šiol pranešdavo apie savo viešnages. Staiga ant kojų sukilusi policija skambino savo sodyboje tuo metu poilsiaujančiam merui Alvydui Katinui, mėgino saugoti renginio vietą, lydėti Seimo vedėjo kortežą.

Tačiau į renginio vedėjo vaidmenį tuojau pat įsijautusiam A.Valinskui ta sumaištis buvo nė motais. Užkopęs į sceną jis išrėžė save liaupsinančią kalbą ir pažadėjo Utenos rajono neįgaliesiems padovanoti tūkstantį litų.

Vis dėlto didžiausią atgarsį sukėlė koncerto pabaigoje nukambėjęs minėtas A.Valinsko pareiškimas, adresuotas Seimo etikos sargams. Apie „prisikėlėlio“ išsišokimą kai kurie Utenos politikai pranešė pačiam A.Salamakinui.

Tiesa, renginyje dalyvavęs A.Valinsko koalicijos partneris Seime, konservatorius Edmundas Pupinis apie tai kalbėjo atsargiai. Pasak jo, Seimo pirmininkas pasirodė labai gražiai, o jo žmona koncertavo veltui.

Pastaruoju metu A.Salamakinas yra užsitraukęs nemenką Seimo vedėjo nemalonę. A.Valinskas norėtų išversti šį socialdemokratą iš Etikos ir procedūrų komisijos pirmininko kėdės, kartu veikti įkalbinėja ir koalicijos partnerius. Mat A.Salamakinas itin kritiškai vertina I.Valinskienės, Astos Baukutės, Donaldos Meiželytės ir kitų iš pramogų verslo į Seimą atėjusių „prisikėlėlių“ mėginimus tęsti komercinę veiklą.

Mojuodamas Konstitucija ir Konstitucinio Teismo išaiškinimais etikos sergėtojas teigia, jog uždarbiavimas nuolat koncertuojant nėra kūrybinė veikla, kuri leidžiama tautos atstovui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min