Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Arūnui Valinskui teko klausytis parlamentarų priekaištų

A.Valinskas
„Scanpix“ nuotr. / A.Valinskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas pareiškė, kad nebijojo penktadienį būti apmėtytas kiaušiniais. Esą mitinge tautai jis nepasirodė tik dėl to, kad negalėjo nutraukti savo pietų „Stiklių“ restorane su Norvegijos Karalystės Stortingo pirmininku Thorbjornu Jaglandu.

Po Seimo pirmininko A.Valinsko kalbos, kur jis iš parlamento tribūnos pripažino, kad daugelis su mokesčiais susijusių sprendimų buvo priimta paskubomis, ir pasiūlė dabar sudaryti darbo grupę klaidoms taisyti, teko atsakyti į Seimo narių klausimus.

A.Valinskas savo kalboje pakartojo vakarykštį pareiškimą, jog dabar pasiryžęs su visais kalbėtis.

„Gavot porą kiaušinių į langus, pasidarėt labai draugiškas ir net smulkiuosius verslininkus priimsit“, – ironizavo „darbietis“ Kęstutis Daukšys.

Kitam „darbiečiui“ Vydui Gedvilui priminus, kad iš tikrųjų liberalcentristas Artūras Zuokas priėmė A.Valinskui skirtą smūgį – gavo į galvą kiaušiniu, A.Valinskas nutaisė šoumeno intonaciją ir pareiškė, jog nuo kiaušinių labai gerai auga plaukai. Tad esą jis irgi pasiryžęs stoti prieš kiaušiniais besisvaidančius riaušininkus.

Paversti juokais priekaištus, kodėl neatšaukė suplanuotų susitikimų ir neišėjo pas laukiančią minią, A.Valinskui sekėsi nekaip. Tačiau posėdžio pirmininkė konservatorė Irena Degutienė besipiktinančių Seimo narių klausimus nutraukė.

Prie penktadienio riaušių aptarimo Seimas ketina grįžti popiet. Darbotvarkėje diskusija numatyta 17 valandą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min