Dabar populiaru
Publikuota: 2021 gegužės 8d. 12:10

Arvydas Anušauskas: pirmąjį skiepą visi kariai ir personalas gaus iki mėnesio pabaigos

Atsargos kariai
Karaliaus Mindaugo husarų bataliono nuotraukos nuotr. / Vienkartiniai prieštankiniai granatsvaidžiai M72 LAW
Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas šeštadienį pranešė, kad Lietuvos karių ir kariuomenės personalo skiepijimo planas bus įgyvenintas greičiau nei prognozuota. Ketvirtadienį gavus pakankamą vakcinų kiekį, kariuomenės imunizavimo procesas pirma vakcinos doze bus užbaigtas šį mėnesį

Antraja vakcinos doze kariai bus paskiepinti iki rugpjūčio.

„Na, o įgijus dalinį imunitetą, iki rugpjūčio bus ir antra vakcinos doze paskiepyti ir pilnas imunizavimas bus užbaigtas“, – savo paskyroje feisbuke rašė Krašto apsaugos ministras.

Prieš mėnesį sakiau, jog tikiuosi, kad šalies kariai ir kariuomenės personalas nuo COVID-19 bus paskiepyti per...

Posted by Arvydas Anušauskas on Saturday, 8 May 2021

Kiek anksčiau jis sakė tikėjęsis, kad šalies kariai ir kariuomenės personalas nuo COVID-19 bus paskiepyti per artimiausius tris mėnesius, skiepijimą vykdant daliniais per Karo medicinos tarnybą.

Masinė savanoriška kariuomenės personalo vakcinacija prasidėjo balandžio 23 d. Skelbta, kad suderinus su sveikatos apsaugos ministerija, kiekvieną savaitę bus gaunamas tam tikras „Vaxzevria“ dozių skaičius, kuris bus paskirstomas po visas pagrindines Lietuvos kariuomenės įgulas.

Pagal Lietuvos kariuomenės vado patvirtintus prioritetus pradėti skiepinti budinčių pajėgumų kariai ir kariai vykdantys svarbias užduotis, kurioms atlikti būtinas bendravimas su kitais asmenimis. Kiek anksčiau paskiepyti karo medikai ir į misijas vykstantis personalas.

Vieni pirmųjų nuo koronaviruso paskiepyti Karinėse jūrų pajėgose ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione tarnaujantys kariai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min