Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 17d. 18:25

Arvydas Sabonis Lietuvos valstybės atkūrimo dieną sutiko Liublianoje

Arvydas Sabonis Liublianoje dalyvavo Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjime.
URM nuotr. / Arvydas Sabonis Liublianoje dalyvavo Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjime.

Lietuvos ambasados Slovėnijoje vasario 16 dieną surengtame Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjime dalyvavo 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato („EuroBasket 2011“) ambasadorius Arvydas Sabonis, atvykęs į Slovėniją pristatyti šiais metais Lietuvoje vyksiantį turnyrą.

Išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad renginyje taip pat dalyvavo Slovėnijoje reziduojantys užsienio šalių diplomatai, Slovėnijos užsienio reikalų ministerijos pareigūnai, Pramonės ir prekybos rūmų vadovai, verslininkai, akademinės bendruomenės nariai, meno, kultūros ir žiniasklaidos atstovai, Slovėnijos krepšinio federacijos vadovai ir vietos lietuviai.

Lietuvos ambasadorius Slovėnijoje Rimutis Klevečka renginyje priminė Lietuvos ir Slovėnijos istorinius ryšius, abiems šalims svarbius kultūros ir istorijos vingius, tolesnio dvišalio bendradarbiavimo perspektyvas, šiais metais minimas lietuviams ir slovėnams svarbias sukaktis.

R.Klevečka taip pat papasakojo, kad seniausias Vilniaus vaizdas, kurio atradėjas yra Janezas Hofleris taip pat svečiavosi renginyje, yra saugomas Slovėnijos valstybiniame archyve.

Nepamiršta ir Europos krepšinio čempionato tema, kuri aktuali ne tik Lietuvai, bet ir 2013 m. šį turnyrą organizuosiančiai Slovėnijai.

A.Sabonio kelionė į Slovėniją yra pirmoji iš vizitų į įvairias Europos šalis, kurių metu kartu su Lietuvos ambasadomis tenykštei žiniasklaidai ir krepšinio gerbėjams bus pristatomas Lietuvoje rugpjūčio 31 dieną prasidėsiantis Europos krepšinio čempionatas.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min