TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Asocialių šeimų namuose teko naikinti net širšių lizdus

Asocialių žmonių namuose teko daryti tvarką.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Asocialių žmonių namuose teko daryti tvarką.
Šaltinis: 15min
0
A A

Socialinių paslaugų centras baigia įgyvendinti daugiau nei pusę metų trunkantį projektą, kurio metu buvo aplankytos 125 Kauno rajono šeimos, priskiriamos socialinės rizikos šeimoms. Projekto metu specialistams teko naikinti širšių lizdus, skruzdėles, tarakonus.

Socialinės rizikos šeimų nariai buvo aprūpinti buities tvarkymo, asmens higienos priemonėmis, suteiktos konsultacijos kaip tinkamai tvarkyti savo būstą, rūpintis savo ir vaikų asmens higiena, stiprinti regėjimą. Lankantis šeimose buvo atkreiptas dėmesys į esamas problemas, kurių pačios šeimos dėl lėšų stygiaus ar dėl socialinių įgūdžių stokos negali tinkamai spręsti.

Šeimoms, kuriose nustatyta pedikuliozės atvejų, išdalinti veiksmingi pedikuliocitai, paaiškinta šių vaistų naudojimo paskirtis ir naudojimo būdai. Lyginant su praėjusiais metais, pedikuliozės atvejų Kauno rajono socialinės rizikos šeimose sumažėjo 15 proc.

Bendradarbiaujant su kenkėjų naikinimo paslaugas teikiančia bendrove penkiuose  būstuose buvo atlikta dezinsekcijos paslauga ,,Pelias”. Lapkričio-gruodžio mėnesiais buvo vykdomi švietėjiški seminarai socialinės rizikos šeimų vaikams ir suaugusiems sveikos mitybos, regėjimo stiprinimo ir išsaugojimo, asmens higienos temomis.

SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centro vykdomą tęstinį projektą Kauno rajono socialinės rizikos šeimų sveikos gyvensenos, higienos įgūdžių ugdymas, gyvenamosios aplinkos gerinimas“,  finansuoja Kauno rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos rėmimo fondas.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min