Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Asta Baukutė deleguota į Lietuvos nacionalinę UNESCO komisiją

A.Baukutė
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / A.Baukutė
Šaltinis: 15min
0
A A

Asta Baukutė – vienintelė Seimo narė, ketveriems metams deleguota į Lietuvos nacionalinę UNESCO komisiją.

Kaip teigiama spaudai išplatintame pranešime, parlamentarė džiaugiasi galėdama prisidėti prie kultūros paveldo išsaugojimo, jo puoselėjimo: „Puoselėdami lietuvybę pasauliui parodome, kad nors maži, bet esame turtingi turėdami savo kalbą, papročius, kultūrą. Vertinu savo protėvių palikimą, todėl man didelė garbė būti šioje komisijoje.“

Lietuvos nacionalinę UNESCO komisiją sudaro 25 visuomeniniais pagrindais dirbantys švietimo, mokslo ir kultūros specialistai – įvairių ministerijų darbuotojai, Lietuvoje veikiančių UNESCO katedrų ir centrų, nevyriausybinių organizacijų, veikiančių švietimo, mokslo, kultūros, aplinkos apsaugos, žiniasklaidos, ryšių ir informatikos sričių specialistai.

Pirmadienį Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos metinėje 2008 metų ataskaitoje dalyvavusi parlamentarė A.Baukutė susipažino su nauja veikla, kartu dirbsiančiais komisijos nariais. Konferencijos metu buvo išrinktas Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos pirmininkas. Juo tapo profesorius Romas Pakalnis.

Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos tikslas – laiduoti aktyvų Lietuvos Respublikos dalyvavimą UNESCO veikloje, kuriant, vertinant ir įgyvendinant UNESCO tikslus atitinkančias programas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min