Dabar populiaru
Publikuota: 2010 birželio 20d. 10:13

Astrologai turi savo paaiškinimą: kokio egzamino neišlaikė D.Kedys ir A.Ūsas

Saulės žybsniai.
Nasa.gov nuotr. / Kosminis aktyvumas

Kol prokurorai laukia ekspertizių atsakymų, ką apie įvykius, nudažiusius Lietuvą violetine ir juoda spalvomis, mano žinoma uostamiestyje gyvenanti astrologė Violeta Liaugminienė?

Astrologinių paaiškinimų ėmėsi „Kauno diena“.

„Mirties įrašų D.Kedžio kosmogramoje yra labai daug“, – kompiuterio ekrane rodydama, kaip garsiojo kauniečio gimimo dieną buvo išsidėsčiusios planetos, aiškino astrologė V.Liaugminienė.

Moters pastebėjimu, paprastai Svarstyklių ženklo žmonės per gyvenimą eina darniai, harmoningai. Tačiau D.Kedžio atvejis – visiška priešingybė. „Planetų derinys sudėtingas, tokiam žmogui turėjo būti nelengva gyventi“, – pripažino ji.

D.Kedžio teisingumo, darnos suvokimas galėjo būti neharmoningas. Svarstyklių ženklą valdanti Venera irgi yra labai silpnos pozicijos. Tai rodo, kad jausmų, meilės suvokimas galėjo būti labai materialus, toks žmogus galėjo jaustis savęs nerealizavęs per santuoką ar partnerystę, o jo požiūris į jausmus, meilę galėjo būti susijęs su pinigais“, – kosmogramos labirintais vedžiojo V.Liaugminienė.

Pykčio planetos

Astrologės teigimu, Marso ir Plutono sąjunga galėjo lemti D.Kedžio polinkį į pyktį, agresiją, kerštingumą.

„Šios planetos atsako už jėgą, drąsą, aktyvumą. Per jas astrologai mato mirtis, nelaimingus atsitikimus, tikimybes, ar žmogus gali žudyti, būti nužudytas“, – kalbėjo pašnekovė.

V.Liaugminienės žodžiais, Juodojo Mėnulio pozicija signalizuoja, kad jau gimdamas D.Kedys turėjo atsinešti didelį nuodėmių bagažą.

40 dienų – tabu

Klaipėdietė pripažino, kad tas pats pasakytina apie Andriaus Ūso likimą. Nors po Vėžio ženklu gimusiems žmonėms šie metai turėjo būti labai sėkmingi, suteikti daug galimybių, tai bendra astrologinė prognozė, o kiekvieno žmogaus atvejis – individualus. Vis dėlto nuo išsamesnių komentarų klaipėdietė susilaikė.

„Negalima lįsti į žmogaus kosmogramą, kol nuo jo mirties nepraėjo 40 dienų. Siela dar yra visai čia pat. Negalima jos trikdyti. To reikėtų paisyti, bet kartais smalsumas nugali. Turiu tokios negeros patirties. Paskui būna nelabai malonių kontaktų – energiškai anapusinis pasaulis nėra mums giminingas. Tačiau dauguma nesuprastų, kas tai yra“, – šyptelėjo astrologė.

Pašnekovės teigimu, D.Kedžio gyvenime įvykusi tragedija veikiausiai susijusi su karmos apsivalymu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min