Tiesiogiai

Iš Mėlynosios salės prezidentūroje: Gitanas Nausėda skelbia savo sprendimąIš Mėlynosios salės prezidentūroje: Gitanas Nausėda skelbia savo sprendimą

2018 08 21

Ataskaita: tikslus geriausiai pasiekė Švietimo ir Ūkio, blogiausiai – Finansų ministerija

Antrąjį šių metų ketvirtį ministrų kabinetas buvo suplanavęs 63 darbus, bet iki liepos pabaigos atliko jų mažiau nei pusę – iš viso 30. Tai antradienį rašo dienraštis „Lietuvos žinios“, remdamasis Vyriausybės kanceliarijos ataskaita.
Finansų ministerija
Finansų ministerija / Mato Miežonio / 15min nuotr.

Tarp geriausiųjų pažangos reitinge atsidūrė Švietimo ir mokslo ministerija bei Ūkio ministerija, labiausiai vėlavo Finansų ministerija.

ŠMM įvykdė 11, bet vėlavo atlikti tris veiksmus, Ūkio ministerija minėtu laikotarpiu įvykdė šešis, o vėlavo atlikti du veiksmus, nurodo „Lietuvos žinios“.

Finansų ministerija pagal Vyriausybės programą antrąjį šių metų ketvirtį turėjo atlikti penkis darbus, tačiau nepadarė nė vieno.

„Vėlavimo priežastys ne visada priklauso tik nuo mūsų. Daugeliu atvejų atsiliekama dėl užtrukusių derybų su suinteresuotomis šalimis ar dėl to, kad kitos institucijos, ministerijos laiku nepateikė reikiamos informacijos“, – sakė finansų ministro patarėja Raminta Stanaitytė-Česnulienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie 15min