Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 7d. 13:41

Atgims Klaipėdos sveikuolių klubas

Sveikuolių stovyklos nariai.
Sveikuolių klubo nuotr. / Sveikuolių stovyklos nariai.

Penktadienio rytą, po rytinės mankštos Melnragėje bei maudynių sniege, Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius Kepenis iš buvusio sveikuolių klubo senbuvių priėmė Klaipėdos sveikuolių klubo vėliavą, kurią perduos iš naujo atgimusiam Klaipėdos sveikuolių klubui.

Sekmadienį vyksiančios šventės metu apie 20 klaipėdiečių dalinsis savaitę trukusios sveikatingumo stovyklos potyriais, kalbės apie sveiko, subalansuoto gyvenimo būdo principus, dalinsis įžvalgomis, ką reikia daryti, kad išliktume sveiki, investuotume į save, o ne į farmacijos pramonę. Po šventinio pasitarimo vyks klubo steigimas.

Organizatoriai kviečia visus miestiečius: tiek gyvenančius sveikai, tiek ir norinčius pakeisti savo gyvenimo būdą ir pradėti gyventi sveikai. Į renginį kviečiami visų su sveikata susijusių organizacijų, ligonių, medicinos centrų, gydyklų kolektyvų nariai susiburti į vieną vietą ir pakalbėti apie opius su sveikata susijusius klausimus. Pasak klubo narių, dalyvavimas bei stojimas į klubą yra nemokamas. Susirinkimui vadovaus Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius Kepenis.

Klubo steigimo susirinkimas ir savaitę trukusios sveikatos stovyklos pabaigtuvės vyks sekmadienį, sausio 9 dieną, 15 val., daugiafunkciniame centre „Manto Namai“, II aukšte.
 

Temos: 1 Dainius Kepenis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

06:33
01:02
23:03

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min