Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atidarius Kaune banko „Snoras“ skyrių – žmonės plūstelėjo atsiimti pinigų

Bankas „Snoras“
Aliaus Koroliovo nuotr. / Bankas „Snoras“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trečiadienį Kaune 14 val. atidarius banko „Snoras“ skyrių, esantį Taikos pr. 88 A, iš karto susidarė nemažos eilės norinčių atsiimti savo pinigus.

Eilėje stoviniavo įvairiausio amžiaus ir socialinių grupių kauniečiai, kurie buvo pasiryžę laukti  pusvalandį ar ilgiau, norėdami atgauti savo indėlius. Aptarnaujant klientus, pirmenybė teikiama neįgaliesiems ir pensinio amžiaus klientams, pateikusiems atitinkamą pažymėjimą.

Apsaugos darbuotojai džiaugėsi neturintys daug darbo, nes žmonės kantriai laukė savo eilės, nesistumdė, nekonfliktavo tarpusavyje.

Bankas veiks iki 18 val. Kiekvienam banko klientui iš mokėjimo sąskaitų, kurios nėra susietos su mokėjimo kortelėmis, išmokama daugiausia iki 500 litų per parą. Kitos banko „Snoro“ paslaugos kol kas nėra teikiamos.

15min.lt primena, kad „Snoro“ laikinojo administratoriaus sprendimu buvo nuspręsta šiandien klientams atidaryti  po vieną banko skyrių Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

PAPILDYTA 16.29 val.: Pinigų reikia vaiko auginimui

Eilėje stovėjusi jauna mama, Airida Montvilienė, su mažamečiu sūnumi vos tramdė ašaras ir kantriai laukė, kada ją priims banko vadybininkai.

„Nors banko „Snoras“ sąskaitoje turiu nelabai daug pinigų, tačiau šiuo metu labai jų reikia. Neseniai vaikučiui suėjo du metukai, todėl pašalpos už vaiko auginimą nebegaunam. O kaip tik  pinigų mums labai reikia dabar“, – sakė jauna mama.

Nusivylė valstybe

Valstybe ir jos valdymu nusivylęs senjoras Vygintas buvo gan nekalbus. Užklausus, kaip jis vertina susidariusią situaciją ir banko „Snoras“ nacionalizavimą, kaunietis tiesiog pasakė, kad nebetiki savo valstybe.

Vygintas vylėsi, kad ne tik jam, bet visiems, kurie laukė eilėje, greitai pavyks atgauti pinigus, laikomus banke „Snoras“.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min