Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atidaryta naujoji biblioteka

Pedagogikos biblioteka matė visokią istoriją – dėl avarinio stogo teko knygų lentynas slėpti po polietilenu, perkraustyti į laikiną salę, o vakar oficialiai atverstas naujos jos gyvenimo puslapis.
Egidijaus Jankausko/15min nuotr. / Pedagogikos biblioteka matė visokią istoriją – dėl avarinio stogo teko knygų lentynas slėpti po polietilenu, perkraustyti į laikiną salę, o vakar oficialiai atverstas naujos jos gyvenimo puslapis.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Klaipėdos universiteto bendruomenėje – tikra šventė. Vakar oficialiai duris atvėrė nauja Pedagogikos fakulteto biblioteka.

„Ši diena iš tiesų išskirtinė, jos laukėme kelerius metus. Šiais laikais pranešti tokią žinią tikrai smagu“, – šventės metu sakė universiteto studijų prorektorius Vaidutis Laurėnas.

Studijų kokybės vertintojai ne kartą priekaištavo Pedagogikos fakultetui dėl to, kad studentams sudaromos nepakankamos sąlygos rinkti medžiagą bibliotekoje. Prieš trejus metus ėmus remontuoti avarinės būklės fakulteto stogą, biblioteka buvo laikinai iškraustyta į salę. Ten ji ir glaudėsi trejus metus.

Per tuos metus pavyko suremontuoti buvusią fakulteto valgyklą, buvusią priestate, statytame daugiau kaip prieš dvidešimt metų. Čia ir įsikūrė naujoji fakulteto biblioteka. Joje pavyko išsaugoti ir sieną puošusį pano, sukurtą 1987-aisiais. Per atidarymo iškilmes nusistebėta, kaip anuomet niekam neužkliuvo piešinys ant sienos, vaizduojantis Klaipėdos panoramą su besidriekiančia trispalve.

Kaip pasakojo bibliotekos vedėja Danutė Saukalienė, naujoji biblioteka pasižymi dideliais lankytojų srautais. Čia jau spėjo apsilankyti ir studentų iš kitų fakultetų. Modernioje bibliotekoje įrengtos vietos darbui kompiuteriu, nedidelė konferencijų salė ir erdvi skaitykla. Dar ketinama įrengti ir skaityklą dėstytojams bei doktorantams. Pedagogikos fakulteto bibliotekos fonduose šiuo metu sukaupta daugiau kaip 50 tūkst. knygų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min