Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atidėjo klausimą dėl kreipimosi į teismą dėl LEO LT

Seimas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Seimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį Seimas turėjo svarstyti konservatorių siūlymą kreiptis į teismą dėl LEO LT kūrimo sutarties pripažinimo negaliojančia, tačiau šis klausimas atidėtas kitam posėdžiui.

Konservatorių frakcijos nariai Gintaras Songaila, Rytas Kupčinskas, Evaldas Jurkevičius, Pranas Žeimys, Aurelija Stancikienė ir Arimantas Dumčius siūlo pasiūlyti Vyriausybei kreiptis į teismą dėl nacionalinio investuotojo sukūrimo sutarties panaikinimo.

Taip pat siūloma ištirti šios sutarties sudarymo aplinkybes,  įskaitant susitarimą dėl AB “Vakarų skirstomieji tinklai” privatizavimo sutarties pripažinimo pasibaigusia, ir imtis visų būtinų teisinių priemonių dėl galimai neteisėtų veiksmų, susijusių su šios sutarties sudarymu.

Šis projektas ketvirtadienį buvo registruotas vietoj ankstesnio – Sutarties dėl nacionalinio investuotojo sukūrimo pripažinimo niekine įstatymo projekto, kuris buvo pripažintas prieštaraujantis Konstitucijai ir todėl jo rengėjai nutarė Seimui neteikti.

Tačiau Seimas šio siūlymo nesvarstė, nes praėjo per mažai laiko nuo jo registravimo. Pagal Statutą, nuo projekto pateikimo iki jo svarstymo turi praeiti 48 valandos. Ar siūlyti Vyriausybei kreiptis į teismą dėl LEO LT steigimo sutarties panaikinimo, Seimas spręs balandžio 7 dieną.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min