TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atleistas vairuotojas teisme triumfavo

Kai kurie autobusų keleiviai tvirtina negalintys pasipildyti mėnesinio elektroninio bilieto prekybos centro kasose.
G.Kubiliūtės nuotr. / Buvęs autobuso vairuotojas skundė ir naująją tvarką Klaipėdos visuomeniniame transporte, tačiau šis ieškinys buvo atmestas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Naująją tvarką uostamiesčio autobusuose skundęs ir dėl to darbo netekęs buvęs autobuso vairuotojas teisme ketvirtadienį džiaugsmingai išklausė nuosprendžio.

Vytautas Bartkevičius darbo bendrovėje „Gintarinis vairas” neteko, kai nepakluso naujajai sistemai uostamiesčio visuomeniniame transporte, kai vairuotojams teko ir kontrolierių funkcijos.

Pasak V.Bartkevičiaus, pareigų vairuotojams buvo pridėta daugiau, tačiau mokėti už tai nenorėta.
Vairuotojas buvo atleistas už esą šiurkštų pareigų nevykdymą, kai keleivius įleisdavo į autobusą ir pro priekines, ir pro galines duris.

Teisme jis teigė, jog elgdavosi atsižvelgdamas į situaciją – piko metu atidarydavo visas duris, kai žmonių būdavo mažiau, atverdavo tik priekines. Vairuotojas piktinosi ir tuo, kad atleistas jis buvo tuomet, kai naujoji tvarka dar buvo tik eksperimentas. 

Netekęs darbo jis kreipėsi į teismą, skųsdamas ir naująją tvarką, ir esą neteisėtai jį atleidusius darbdavius bei prašydamas priteisti neturtinę žalą, kuri jo paskaičiavimais siekia 120 tūkst. litų. Vyriškis teisme pasakojo, kad darbo neteko sunkmečiu, šeimoje neliko maitintojo, pašlijo sveikata, santykiai su žmona.

Klaipėdos apygardos teismas vyro ieškinį tenkino iš dalies. Buvo atmestas jo skundas dėl naujosios tvarkos autobusuose. Pripažinta, kad bendrovė jį atleido neteisėtai ir įpareigojo „Gintarinį vairą“ sumokėti V.Bartkevičiui mėnesio atlyginimo dydžio išeitinę kompensaciją bei už privestines pravaikštas.

Neturtinė žala, teismo nuomone, per didelė, juolab kad vyras nepagrindė, kaip atleidimas pakenkė jo sveikatai. Vietoje 120 tūkst. Lt jam priteista 3 tūkst. Lt dydžio kompensacija už patirtus išgyvenimus.

V.Bartkevičius „15min“ tiegė esąs patenkintas teismo sprendimu. „Esu patenkintas sprendimu ir jo tikrai neskųsiu“, - sakė jis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min