Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 8d. 08:56

Atlikėjai sunkmečiu neskurs?

Jurga Šeduikytė
„Scanpix“ nuotr. / J.Šeduikytė koncertuoja retai.

Muzikos agentūrų atstovai prognozuoja, kad šiemet atlikėjų honorarai nebus tokie kaip iki šiol, tačiau dainavimas vis tiek išliks pelningas užsiėmimas. Net ir sumokėjus mokesčius, kurių iki šių metų dainininkams mokėti nereikėjo.

Muzikos agentūros „Aeromuzika“ direktorius Vytas Juozapavičius „Verslo žinioms“ pasakojo, kad atlikėjų koncertų kainos šiemet dar nėra aiškios. Esą atlikėjai tik pasibaigus šventėms pradėjo galvoti, ką daryti toliau. Pasak V.Juozapavičiaus, šiemet muzikantams teks pakoreguoti pernykštes kainas, o tokias pačias esą pasiliks tik patys žymiausi ir tie, kam gerai sekasi. Vidutiniokams teks atsisakyti dalies honorarų, o juos pasididinti galės tik mažiausiai žinomi, įžvelgę galimybę išpopuliarėti. Pernai agentūros atstovaujamų garsiausių atlikėjų koncertų įkainiai svyravo nuo 3–4 iki 7–8 tūkstančių litų.

Pernai, agentūros duomenimis, brangiausiai buvo mokama už Gyčio Paškevičiaus koncertą – nuo 8 iki 10 tūkstančių litų. Manto Jankavičiaus įkainis – 8 tūkstančiai litų.

Tuo tarpu agentūros M.P.3, atstovaujančios dainininkei Jurgai Šeduikytei, grupei „Antis“ ir kitiems, vadovas Vaidas Stackevičius teigė, kad kai kurie Jurgos koncertai kainuoja apie 15 tūkstančių litų.

„Antyje“ yra 10 muzikantų, dar 15 žmonių dirba prie koncertų – tai visų laikų brangiausia grupė. Vidutinė jos koncerto kaina – 35 tūkstančiai litų“, – sakė V.Stackevičius. 

15min.lt primena, kad praėjusių metų pabaigoje, Seimui nusprendus, kad atlikėjai turi mokėti visus mokesčius nuo honorarų, muzikantai ir dainininkai rinkosi į piketą, kuriame mėgino apginti savo teises.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min