Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 21d. 14:10

Atlyginimai mokytojams bus didinami nepaisant sunkmečio

Premjeras Andrius Kubilius
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Premjeras Andrius Kubilius

Ministras pirmininkas susitiko su teisme dėl legalumo besibylinėjančios Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos vadovais Aleksu Bružu ir Eugenijumi Jesinu.

Dalies švietimo sistemos darbuotojų atstovai informavo premjerą apie tai, kad jų manymu, vykdant švietimo įstaigų reorganizavimą nereikėtų naikinti vidurinės mokyklos kaip vienos iš švietimo sistemos grandžių, nes tokiu būdu sumenktų gimnazijos statusas. Mokytojų atstovai taip pat išreiškė rūpestį dėl to, kaip mokyklų tinklas pertvarkomas Visagine ir dėl keleto teisinio reguliavimo problemų, praneša Vyriausybės spaudos tarnyba.

Ministras pirmininkas naudodamasis proga pakartojo Vyriausybės įsipareigojimą nepaisant sunkmečio toliau didinti pedagogų darbo užmokestį. Nors biudžeto asignavimai darbo užmokesčiui šiemet sumažinti vidutiniškai 12 proc., pedagogams padaryta išimtis, jų algoms didinti biudžete numatytas 861 mln. litų. Premjeras taip pat išreiškė norą švietimo problemas aptarti platesniame forume, kuriame dalyvautų kuo daugiau dėstytojus, mokytojus, auklėtojus, specialiuosius pedagogus, psichologus, kitus švietimo sistemos darbuotojus vienijančių profesinių sąjungų atstovų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min