Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atnaujinti greitį mažinantys kalneliai

Radvilėnų plentas Kaune
Kauno miesto savivaldybės nuotr. / Radvilėnų plentas Kaune
Šaltinis: 15min
0
A A

Siekiant užtikrinti saugias eismo sąlygas Kaune ir toliau taikomos specialios priemonės. Prasidėjus naujiems mokslo metams įrengti nauji greitį mažinantys kalneliai Radvilėnų ir Studentų gatvėje.

Prie Radvilėnų vidurinės mokyklos esanti pėsčiųjų perėja įrengta ant naujai iš kelio dangos pakėlimo suformuoto kalnelio. Anksčiau šioje vietoje buvo įrengti guminiai greičio ribojimo kalneliai, tačiau jie ilgainiui nusidėvėjo, juos apgadino vandalai. Be to, šie įrenginiai tarnavo tik iš dalies, kadangi nepavyzdingi vairuotojai juos apvažiuodavo. Naujas kalnelis yra funkcionalesnis.

Analogiškas greitį mažinantis kalnelis įrengtas Studentų gatvėje, prie Kauno technologijos universiteto (KTU) Elektronikos rūmų. Iki šiol šioje vietoje buvęs kalnelis sulaukdavo ne vieno vairuotojo priekaištų, nes buvo kiek per aukštas ir neretai siekdavo per jį važiuojančių automobilių dugną. Dabartinis kalnelis bus saugus ir automobiliams.

Artimiausiu laiku ketinama pakeisti ir prie KTU Statybos ir architektūros fakulteto rūmų esantį greitį mažinantį kalnelį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min