Dabar populiaru
Publikuota: 2010 rugsėjo 7d. 16:16

Atnaujinti ketinimai steigti kurorto tarybą

Tarptautiniame ekspresionistų tapybos plenere dalyvaus ir lietuviai, ir užsieniečiai.
G.Kubiliūtės nuotr. / Neringoje norima įsteigti kurorto tarybą.

Vėl svarstoma galimybė steigti kurorto tarybą, kuri nagrinėtų ir vertintų svarbiausias Neringos, kaip kurorto problemas ir teiktų pasiūlymus strategijos bei darnaus kurorto funkcionavimo klausimais.

Praėjusiais metais Neringos savivaldybės tarybos nariai siūlymui steigti tarybą, kuri patartų kurorto vystymo klausimais, nepritarė. Tačiau prieš kelias savaites Neringos savivaldybės Turizmo ir verslo komitetas pasiūlė sugrįžti prie šio pasiūlymo svarstymo.

Šiuo metu buriama iniciatyvinė grupė, kurios nariai rūpinsis Kurorto tarybos steigimu. Asmenys, pageidaujantys dalyvauti kuriant kurorto tarybą, kviečiami registruotis el. paštu: s.vaisvilaite@neringa.lt.

Kadangi iniciatyvinė grupė kurs tarybos nuostatus, registruojantis prašoma pateikti savo idėjas ir pasiūlymus, susijusius su būsimos tarybos veikla.

1880 metais Kuršių nerijoje buvo įkurta kurorto valdyba, kuri rūpinosi visais klausimais, susijusiais su paslaugų sfera bei kurorto infrastruktūros tobulinimu. Kurorto valdybą sudarė viešbučių savininkai, vadovavo komisaras. Tokią instituciją turėjo tik Juodkrantė. Jos dėka įrengti pasivaikščiojimo takai, pasirūpinta maudyklių įrengimu ir kt.
 

Temos: 1 Savivaldybė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min