2009-11-24 13:30

Atostogaudami taupys biudžetą

Vilniaus miesto savivaldybė atostogaudama ketina sutaupyti apie 300 tūkst. litų.
Savivaldybės darbuotojai jungiasi juodai solidarumo akcijai.
Savivaldybė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Antradienį Vilniaus miesto savivaldybės meras Vilius Navickas pareiškė, jog didžioji dalis  savivaldybės darbuotojų nuo Kalėdų iki Naujųjų metų eis nemokamų atostogų. „Atlikome apklausą ir jos rezultatai parodė, kad darbuotojai noriai eitų nemokamų atostogų keturias dienas tarp Kalėdų ir Naujųjų metų“, – sakė meras. Anot jo, pasinaudojus šiuo planu savivaldybei pavyktų sutaupyti apie 300 tūkst. Lt.

Vis dėlto atostogauti išeitų ne visi. „Yra tokių skyrių, kurių darbo negalime nutraukti. Pavyzdžiui, Interesantų skyriaus, Civilinės metrikacijos, Viešosios tvarkos skyrių darbuotojai turės dirbti, nes net ir šventiniu laikotarpiu registruojamos santuokos, gimsta vaikai ir kas nors miršta“, – kalbėjo V.Navickas.

Atostogauti žada išeiti ir meras su savo padėjėjais. Paklaustas, ar jau suplanavo, ką veiks per laisvas dienas, V.Navickas sakė jokių ypatingų planų neturintis, tenorintis išsimiegoti: „Bent jau galėsiu pamiegoti iki trijų.“

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą