Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 27d. 18:22

Atostoginius dalins į dvi dalis

Gintaras Steponavičius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Gintaras Steponavičius

LR švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius paneigė pranešimus, jog pedagogų atostoginiai už vasarą juos gali pasiekti tik rugsėjo mėnesį.

Lietuvos radijas pranešė, kad tokiems pranešimams nėra pagrindo. Anot ministro,  atostoginiams reikalingus 200 mln. Lt  planuojama skirti į dvi dalis. 
 
Anot ministerijos, „atostoginiai pedagogus už vasaros mėnesius pasieks laiku, tačiau svarstoma galimybė juos mokėti ne iškart už visą vasarą prieš prasidedant atostogoms, o dalimis“. Tai reiškia, kad atsižvelgiant į ribotus finansinius resursus, gali būti, kad užmokestis bus mokamas už kiekvieną mėnesį atskirai.

Vyriausybė svarsto galimybę pinigus už liepos mėnesį mokytojams pervesti birželio mėnesio pabaigoje, o užmokestį už rugpjūčio mėnesį – liepos mėnesio paskutinėmis dienomis.  

Ministras G.Steponavičius taip pat pareiškė, kad mokytojų atlyginimai mažinami nebus.

Švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (ŠDPS) pirmininkė Rūta Osipavičiūtė sakė, kad, jei atostoginiai vėluos, mokslo metai neprasidės laiku. „Tiek, kiek vėluos atostoginiai, bus pratęstos ir mokytojų atostogos“,- sakė profsąjungos vadovė ir kvietė ministrą paaiškinti detalią atostoginių mokėjimo tvarką.

Pastarąjį kartą atostoginiai pedagogams vėlavo tik 1990 metais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:02
01:19
00:44
Parašykite atsiliepimą apie 15min