Dabar populiaru
Publikuota: 2010 lapkričio 20d. 10:05

Atostogos Egipte baigėsi ryklio užpuolimu ir ilgomis kančiomis

Ryklys
Photos.com / Ryklys

Prieš pusantro mėnesio išvykusi į Egipto Šarm el Šeicho kurortą visaginietė Jelena Rubanovič tik šią savaitę grįžo į namus. Didžiąją šio laiko dalį ji praleido ne po karšta saule, o ligoninėse, kur gydėsi ryklio nasrų paliktas žaizdas, rašoma dienraštyje „Lietuvos rytas.”

Net praėjus mėnesiui po skaudžios nelaimės, įvykusios Šarm el Šeicho kurorte Egipte, 54 metų moteris sunkiai vaikšto be ramento, geria vaistus nuo skausmo. Ryklio sužalota koja vis dar yra nejautri, rašoma dienraštyje „Lietuvos rytas.”

Spalio 20-ąją apie pusę devintos ryto išėjusi iš viešbučio „Club Reef” moteris žavėjosi ramia jūra. Patraukusi į viešbučio paplūdimį moteris drąsiai šoko nuo prieplaukos į vandenį.

Nebuvo jokio įspėjimo apie vandenyje tykančius pavojus. Nuplaukusi vos 15 metrų nuo kranto ji nėrė į bangas, kelis kartus gurkštelėjo sūraus vandens, o kai iškėlusi galvą atsimerkė, ją pervėrė bloga nuojauta.

Maždaug metro gylyje visaginietė išvydo žmogaus ūgio ryklį.Iš pradžių moteris nutarė nekelti panikos, kelias akimirkas plūduriavo, bijodama išgąsdinti ryklį.

Netrukus ryklys nuplaukė, tačiau vėliau apsisuko ir priartėjęs moteriai iš nugaros griebė už kojos. Skausmo J.Rubanovič nejuto, tik pastebėjo šalia savęs besiplečiantį kraujo ratą. Sukaupusi visas jėgas J.Rubanovič pradėjo plaukti kranto link. Tuo tarpu antrą kartą apsukęs ratą ryklys vėl griebė už blauzdos.

Moteris puolė šauktis pagalbos, tačiau niekas neskubėjo jai padėti.

Trečią kartą priartėjęs ryklys vėl puolė moterį, suvarė jai dantis į ranką.

Grumtynės su rykliu moteriai truko penkias minutes, kol J.Rubanovič įsitvėrė turėklų ir užlipo ant prieplaukos. Gelbėtoju dirbantis egiptietis jos jau laukė su neštuvais.

Iš pradžių moteris  buvo sutvarstyta paplūdimio bare. Sukandžiotoje pėdoje bolavo kaulai, buvo pažeistos sausgyslės, nervai. Ryklio dantys paliko žymių ir ant moters šlaunies.

Vėliau moteris buvo nuvežta į ligoninę, kur ji buvo skubiai operuota. Chirurgas lietuvę ramino, kad labai pasisekė, nes tai buvo ryklio jauniklis. Moteris mano, kad ryklį į paplūdimį galėjo privilioti kvapai.

Plaukdami kateriu netoli tos vietos, kur visaginietė maudėsi, turistai galėjo išmesti į jūrą kokių nors maisto likučių.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min