Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atostogų laikotarpiu lietuviai renkasi istorinę literatūrą ir elektronines knygas

Knygos
Knygos
Šaltinis: 15min
0
A A

Lengvi meilės romanai ir laisvalaikio literatūra perkamiausių knygų sąrašuose šią vasarą neužima pagrindinių pozicijų, o jų vietą po truputį užima elektroninės knygos. Nauja istorinė knyga „Kariaujantis Berlynas“, pasakojanti apie antrojo pasaulinio karo Berlyną, ir naujas klasikinio romano „Didysis Getsbis“ leidimas šiuo metu yra perkamiausios Knygos.lt interneto knygyne, o pasaulį sužavėjusios erotinės serijos „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ dalys, kurios ilgą laiką buvo perkamiausios, šiuo metu užima šeštą ir dešimtą vietas.

Knygos minkštais viršeliais ir toliau nėra itin populiarios tarp lietuvių skaitytojų. Nors tokias knygas ir daug patogiau įsidėti į lagaminą ar rankinę, tik trys knygos iš perkamiausių dvidešimtuko yra minkštais viršeliais. Vis tik būtent minkštais viršeliais išleista Jurgos Adomo knyga „AŠ+MB=AŠ“ ir toliau išlieka perkamiausia lietuvių rašytojų knyga.

Jurgos Adomo istorija taip pat yra ir perkamiausia elektroninė knyga. Pasak knygos.lt mažmenos vadovės Kamilės Paulikienės, akivaizdu, kad elektroninės knygos vis populiarėja tarp atostogauti vykstančių skaitytojų. „Palyginus su vasario-kovo mėnesiais, elektroninių knygų pardavimai balandį-gegužę išaugo beveik ketvirtadaliu, o nuo vasaros pradžios ir toliau kyla. Tam neabejotinai įtakos turi prasidėjęs atostogų sezonas ir vis populiarėjančios vietą taupančios elektroninės knygos ir skaityklės. “ – teigia Kamilė Paulikienė.

Nors elektroninių knygų pardavimai Lietuvoje auga lėčiau nei užsienyje, palyginus su situacija prieš porą metų, kai elektroninių knygų pardavimai Lietuvoje sudarė tik apie 1% nuo visos parduodamų knygų apyvartos, dabar ši dalis išaugo iki 6 procentų bei tendencingai auga toliau.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min