Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 20d. 16:02

Atrakcionai Palangoje - neteisėti

Vyriausybės atstovė Klaipėdos apskrityje Kristina Vintilaitė nustatė, kad atrakcionai Palangos J.Basanavičiaus gatvėje veikė neteisėtai.

Į Vyriausybės atstovo tarnyba gavo informacijos, kad atrakcionų veikla Basanavičiaus g. 20, Palangoje, gali būti neteisėta. Pareiškėjai nurodė, kad įmonė, vykdanti atrakcionų veiklą, neturi kompetentingų institucijų išduotų leidimų. 

K.Vintilaitė nustatė, kad UAB „Adrenalino parkas“, vykdanti atrakcionų veiklą nurodytu adresu, neturi su savivaldybe suderinto projekto bei savivaldybės išduoto leidimo statyti atrakcionus Basanavičiaus g. 20, Palangoje. Ji net nėra pateikusi Savivaldybės administracijai prašymo projektavimo ir techninėms sąlygoms gauti. 

Teisės aktai numato, kad atrakcionai turi būti įrengiami pagal projektą, įvertinant gamintojo nustatytus reikalavimus, tam tikslui skirtose vietose ir turint leidimą iš vietinės savivaldos institucijos jiems statyti.

Kaip praneša Vyriausybės atstovo Klaipėdos apskrityje tarnybos atstovai, Palangos savivaldybės administracijos direktoriaus vėlavimas pateikti Vyriausybės atstovo tarnybai informaciją apie galimai neteisėtą atrakcionų  veiklą, pavėluotos informacijos teikimas ir neinformavimas apie tai, kokių veiksmų yra imtasi nustačius, kad atrakcionai veikia neteisėtai, leidžia daryti išvadą, kad Savivaldybės administracijos direktorius vilkina šio klausimo sprendimą ir tuo pačiu sudaro palankias sąlygas neteisėtai atrakcionų veiklai besibaigiančio kurortinio sezono metu.

Pažymėtina ir tai, kad neteisėtos atrakcionų veiklos faktai Palangos miesto savivaldybės teritorijoje kartojasi, tačiau Savivaldybės administracija nesiima jokių veiksmų, įspėdama apie sistemingai daromus pažeidimus ar nutraukdama jų veiklą.

„Atkreiptinas dėmesys į tai, kad neteisėtos atrakcionų veiklos atvejai, nepaisant to, kad jie yra akivaizdūs, išaiškinami tik asmenų skundų dėka", - pranešė K.Vintilaitė.

Reikalaujama, kad šių atrakcionų veikla nedelsiant būtų nutraukta.
 

Temos: 2 Atrakcionai Palanga
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min