TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Atrakcionų byla įstrigo tarp teismų

Užstrigęs atrakcionas įkalino vaikus.
Rolando Žalgevičiaus nuotr. / Užstrigęs atrakcionas įkalino vaikus.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šešių vaikų, nukentėjusių olandiškame atrakcione, šeimos niekaip negali sulaukti kompensacijų už atžalų patirtus sveikatos sutrikdymus.

Rugpjūtį devynių vaikų pasisupimas olandų atrakcionuose Palangoje, J.Basanavičiaus gatvėje, vos nepasibaigė tragiškai. Įrenginiui staiga užstrigus, vaikai prakabojo žemyn galva daugiau nei valandą. Nelaimėlių greitai išgelbėti nepajėgė nei ugniagesiai, nei medikai, nei patys atrakciono valdytojai. Tik suveikus įrenginio valdymo pultui vaikai buvo saugiai nuleisti ant žemės. Teigta, kad nelaimė nutiko sutrikus elektros energijos tiekimui.

Po šio incidento kelios mergaitės buvo išgabentos į ligoninę, kiti šoką patyrę vaikai skundėsi galvos skausmais. Viena paauglė nukentėjo smarkiai: mergaitė buvo netekusi sąmonės, ant jos veido atsirado kraujosruvos. Ligoninėje jai teko praleisti kelias dienas.

Po šio įvykio nelegaliai stovėjusio atrakciono savininkai bandė susisiekti su keliomis šeimomis. Tačiau pasiūlytos kompensacijos už patirtus sutrikimus tenkino tik porą tėvų.

Šešių nukentėjusių vaikų tėvai surašė ieškinį teismui ir prašo priteisti iš olandų 151 tūkst. Lt.

Kaip teigė tėvams atstovaujanti advokatė Simona Selelionytė-Drukteinienė, atsakovas vis tikina, kad draudimo bendrovė nagrinėja įvykį. Tačiau niekaip nesugeba pateikti išvadų tyrėjams.
Tikėtasi, kad dar šiais metais teismas pradės nagrinėti šią bylą. Tačiau niekaip neapsisprendžiama dėl to, kuris teismas turėtų imtis bylos: Vilniaus 3-iasis apylinkės ar Vilniaus apygardos teismas.

Advokatė svarstė, kad tikriausiai bylą bus imta nagrinėti tik po trijų mėnesių.

Tik po šio nelaimingo įvykio Palangos valdžiai pavyko pasiekti, kad atrakcionai dingtų iš Palangos. Nelegaliai kelis sezonus kurorte veikusių olandiškų atrakcionų savininkai buvo spjovę į vietos valdžios nurodymus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min