Dabar populiaru
Publikuota: 2010 birželio 1d. 12:52

Atrinkti pretendentai į projekto „Misija Sibiras'10“ komandą

„Misija Sibiras‘10“ logotipas
Organizatorių nuotr. / „Misija Sibiras‘10“ logotipas

Antradienį paaiškėjo pavardės žmonių, patekusių į antrąjį projekto „Misija Sibiras’10“ atrankos etapą – bandomąjį žygį Dzūkijos miškuose birželio 12–13 dienomis.

Organizatoriai kviečia dalyvavusius atrankoje, apsilankyti projekto tinklalapyje www.misijasibiras.lt, kuriame jau skelbiamos atrinktųjų pavardės.

Projekto organizatoriai – Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) – šiemet sulaukė daugiau nei 1,2 tūkst. kandidatų anketų. „Dalyvių skaičius ne mažėja, o atvirkščiai – netgi didėja, anketas pildžiusiųjų motyvacija – taip pat: dauguma domisi ir žino, kur buvo ištremti jų artimieji bei vertina ir gerbia tuos, kurie buvo kalinti Sibire. Džiugu, kad net labai jauni Lietuvos piliečiai domisi savo šalies istorija – tai tik dar labiau motyvuoja organizatorių komandą tęsti prieš penkis metus pradėtą iniciatyvą“, – sakė projekto koordinatorius Arnas Marcinkus.

Šiemet, pagal gautų dalyvio anketų duomenis, jauniausiajai pretendentei į projekto komandą – vos 13 metų.

Pretendentų į pilietiškumo ir patriotiškumo projektą profesijos bei veiklos pačios įvairiausios: sulaukta anketų iš mokinių, studentų, mokytojų, kariškių, šokėjų, aktorių, farmacininkų bei kitų užsiėmimų atstovų. Visus juos vienija pagarba žmogui, tradicijoms, noras prisidėti prie istorinės tautos atminties puoselėjimo.

Organizatorius ypač džiugina, kad užsienio lietuviai, kaip ir kasmet, naudojosi galimybe patekti į projektą: sulaukta anketų iš JAV, Nyderlandų, Prancūzijos, Liuksemburgo, Vokietijos, Anglijos, Rusijos, Izraelio ir kitų šalių. Gimtojoje šalyje gyvenantys lietuviai anketas siuntė iš visų šalies didžiųjų miestų, taip pat – iš Visagino, Ignalinos, Radviliškio, Alytaus, Marijampolės, Varėnos, Kupiškio, Gargždų bei kitų Lietuvos miestelių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min