Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atsidėkodama už paramą Japonijai po žemės drebėjimo, šios šalies ambasadorė kauniečiams padovanojo koncertą

Japonijos ambasadorės padovanoto koncerto akimirka
Kauno miesto savivaldybės nuotr. / Japonijos ambasadorės padovanoto koncerto akimirka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį J.Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje vyko kauniečių susitikimas su Japonijos ambasadore J.E.Miyoko Akashi, kuri Aleksoto bendruomenei dovanojo profesionalių atlikėjų koncertą.

Koncertas buvo skirtas diplomatinių ryšių atkūrimo tarp Japonijos ir Lietuvos 20-mečiui paminėti, o  kartu ir padėka Aleksoto bendruomenei už vaikų pagamintas dovanėles bei Japonijos moralinį palaikymą po kovo mėnesį įvykusio žemės drebėjimo ir siautusio cunamio.

Prieš koncertą Japonijos ambasadorė J.E.Miyoko Akashi lietuviškai padėkojo visiems vaikams, kurie gamino dovanėles ir taip pareiškė užuojautą Japonijos mažiesiems. Dovanėlės su užuojautos tekstais Japonijos ambasadorei buvo įteiktos balandžio 11 dieną, praėjus lygiai mėnesiui po žemės drebėjimo. 

„Vaikai džiaugėsi jūsų dovanėlėmis, jos suteikė stiprybės. Daugelis žmonių dar negali grįžti į savo namus arba tas vietas, kur jie gyveno. Viso pasaulio palaikymas mus stiprina“, – sakė ambasadorė.

J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos mokiniai, mokytojai ir bendruomenės atstovai aktų salėje klausėsi profesionalių Japonijos atlikėjų koncerto ir įgarsintų pasakų. Lietuviškai tekstus skaitė Lietuvos radijo diktorius Juozas Šalkauskas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min