Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 5d. 07:47

Atsidėkojimas už išrašytus receptus – egzotiška kelionė

Antakalnio poliklinika
„Lietuvos žinių“ nuotr. / Į kelionę šįsyk vyko ir Antakalnio poliklinikos medikai.

Kai kurios galingos farmacijos bendrovės gydytojams tebedovanoja keliones už tai, kad šie per mėnesį išrašo bent dešimt jų vaistų receptų. Čekijoje registruotos tarptautinės farmacijos kompanijos „Zentiva“ atstovybė Lietuvoje neseniai surengė dvi keliones į Egiptą šeimos gydytojams.

 Kaip rašo dienraštis „Lietuvos rytas“, ir vieną, ir kitą kartą pasimėgauti poilsiu į tolimą šalį buvo išvykusios grupės po maždaug 30 gydytojų. „Zentiva“ mūsų šalies medikus taip palepina ne pirmą kartą. Prieš ketverius metus „Lietuvos rytas“ rašė apie kompanijos surengtą kelionę Biržų, Panevėžio, Pasvalio, Radviliškio ir Šiaulių šeimos gydytojams į Slovakijos Tatrus.

Susisiekus su „Zentiva“ atstovybės Lietuvoje vadovu Gintaru Gudinavičiumi ir pasiteiravus, ar buvo surengtos medikų kelionės į Egiptą, jis atsakė: „Taip“. Tačiau čia pat trumpam nutraukęs pokalbį, nes esą reikėję nedelsiant su kažkuo pasitarti, jis jau prabilo kitaip: „Mums būna visokių kaltinimų, bet jie dažnai būna nepagrįsti. Todėl tegul kas nors įrodo, kad vežėme gydytojus.“

„Lietuvos ryto“ šaltinių žiniomis, su „Zentiva“ į Egiptą šiemet keliavo Vilniaus Šeškinės, Antakalnio ir Karoliniškių poliklinikų šeimos gydytojai.

Šeškinės poliklinikos vadovas Jonas Kairys patvirtino, kad nuo vasario 9 d. trys medikės atostogavo po savaitę: „Kur jos per atostogas vyko, tiksliai nežinau“.

Iš „Lietuvos ryto“ sužinojęs apie „Zentiva“ veiklą, sveikatos apsaugos ministras Algis Čaplikas žadėjo imtis radikalių priemonių: „Tokie faktai verčia pradėti tyrimus. Nagrinėsime ir gytytojų, ir gydymo įstaigų, kurios išleido į keliones, elgesį. Jei reikės, kreiosimės ir į Specialiųjų tyrimų tarnybą.“

Temos: 1 Receptai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min