Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atšilus orams Vilniaus gatvėse tykojo pavojai

Kalvarijų turguje pirkėjai braido po balas
15min skaitytojo nuotr. / Po balas braidydami Kalvarijų turgaus pirkėjai piktinosi, kad turgavietės administracija nesirūpina savo klientų saugumu ir patogumu.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Šilti orai, lietus ir tirpstantis sniegas savaitgalį privertė iš peties padirbėti sostinės specialiąsias tarnybas.

Bendrovės „Grinda“ darbuotojai vos spėjo atsakinėti į gyventojų skambučius dėl atsivėrusių duobių Vilniaus gatvėse, o medikai vėl sulaukė daugybės paslydusių ir susižeidusių pacientų.

Šeštadienį smarkiai lyjant ir tirpstant sniegui Vilniaus gatvės tiesiog plaukė. Anot bendrovės „Grinda“ dispečerinės operatoriaus Jevgenijaus Skaivos, savaitgalį įmonės Avarinė dispečerinė tarnyba nespėjo suktis – pranešimų apie atsivėrusias duobes gatvėse buvo itin daug.

Problemos tos pačios kasmet

„Kasmet tokiu metų laiku, kai artėja pavasaris, orai tai atšyla, tai atšąla, ypač jei dar palyja, gatvėse atsiveria duobių“, – sakė „Grindos“ darbuotojas. Jo teigimu, duobes, ypač didžiąsias, stengiamasi kuo skubiau lopyti, kad gatvėmis būtų saugu važinėti.

Išskirti vieno rajono ar gatvės, kur kyla daugiausia problemų, J.Skaiva negalėjo. „Visame mieste yra problemų, nėra taip, kad jų būtų tik vienoje gatvėje. Atsiveria tikrai rimtų duobių. Situacija panaši kiekvienais metais, tik naujai suremontuotose gatvėse duobių mažiau“, – sakė dispečerinės operatorius.

Sekmadienį jau sutemus Avarinės dispečerinės tarnybos darbuotojai skubėjo į Pilaitę, kur M.Jankaus gatvėje esančioje žaliojoje vejoje atsivėrė net kelių metrų gylio smegduobė.

Daugiau darbo savaitgalį turėjo ir medikai. Tiek Greitosios medicinos pagalbos stoties, tiek Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės medikams teko padėti daugybei paslydusių ir susižeidusių žmonių. Lietus nuplovė nuo šaligatvių druską ir smėlį, tad jie vėl tapo itin slidūs, ypač rytais, kai po naktinio šaltuko susidarydavo plikledis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min