Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atsistatydina generalinio prokuroro pavaduotojas Tomas Staniulis

Kandidatas Tomas Staniulis
Prokuratūros nuotr. / Tomas Staniulis
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį iš einamų pareigų atsistatydina generalinio prokuroro pavaduotojas Tomas Staniulis. Generalinis prokuroras Darius Valys teikimą dėl pavaduotojo atleidimo taip, kaip numato Prokuratūros įstatymas, įteikė Lietuvos Respublikos prezidentei.

Kaip rašoma Generalinės prokuratūros pranešime, generalinio prokuroro pavaduotojo pareigas T.Staniulis ėjo nuo 2010 metų rugpjūčio 3 dienos. Prašymą atleisti jį iš generalinio prokuroro pavaduotojo pareigų T.Staniulis pateikė savo noru dėl asmeninių priežasčių.

Nuo 2006 iki 2010 metų T.Staniulis vadovavo Kauno rajono apylinkės prokuratūrai. Prieš tai trejus metus dirbo Kauno apygardos prokuratūros Labai sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo organizavimo skyriaus prokuroru, ketverus metus – Prienų rajono apylinkės prokuratūros prokuroru. Tarnybą prokuratūroje pradėjo 1998 metais.

Generalinio prokuroro pavaduotojus skiria ir iš pareigų atleidžia šalies prezidentas generalinio prokuroro teikimu. Generalinio prokuroro pavaduotoju gali būti skiriamas asmuo, kuris yra ne jaunesnis kaip 35 metų, nepriekaištingos reputacijos, moka valstybinę lietuvių kalbą, turi Lietuvos Respublikos pilietybę, turi aukštąjį universitetinį teisinį išsilavinimą ir yra įgijęs teisės bakalauro ir teisės magistro ar teisininko profesinį kvalifikacinį laipsnį, turi ne mažesnį kaip dešimties metų tarnybos prokuroru ir (arba) teisėjo arba kito teisinio darbo stažą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min