2023-04-26 19:01

Per ilgąjį savaitgalį Palangoje ir Neringoje dar yra laisvų vietų – kiek kainuotų?

Lietuvos pajūris ruošiasi ilgajam savaitgaliui: prastos sinoptikų prognozės jūros išsiilgusių poilsiautojų neatbaido ir kai kuriuose viešbučiuose vietų jau nebėra. „Atvykus į pajūrį blogo oro nebūna. Tik prastesnė apranga“, – juokėsi Palangos turizmo informacijos centro vadovė Rasa Kmitienė.
Palanga
Palanga / 123RF.com nuotr.

Kuršių nerijoje šį savaitgalį atvykę poilsiautojai pateks ir į „Žiobrinių“ festivalį. Savivaldybė poilsiautojus vilioja ir lengvata: atvykę lengvaisiais automobiliais nuo penktadienio vidudienio iki šeštadienio vidudienio nemokės vietinės rinkliavos.

Panašu, kad toks sumanymas veikia.

Konstatavo: Nidoje kai kur vietos ir nebėra

Edita Lubickaitė, Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ vadovė, sulaukusi 15min klausimų apie prognozes artėjančiam savaitgaliui, apklausė apgyvendinimo paslaugas teikiančias įmones.

Šios patikino, kad paskutiniam balandžio savaitgaliui rezervacijos gana intensyvios. Keli viešbučiai pabrėžė esantys visiškai užimti ir nebeturi ką pasiūlyti. Kiti teigė, kad pas juos užimtumas svyruoja nuo 30 iki 90 proc.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą